Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Kostka edukacyjna Tygrys Manhattan Toy, instrumenty dla dzieci
288°

Kostka edukacyjna Tygrys Manhattan Toy, instrumenty dla dzieci

149,90zł268,90zł-44% 12,50zł Zielone Zabawki Okazje
4
288°
Kostka edukacyjna Tygrys Manhattan Toy, instrumenty dla dzieci
gru 17. 2020
W promocji instrument dla dzieci Kostka edukacyjna Tygrys 216580-Manhattan Toy w Zielone zabawki.

340822.jpg
Gdy instrumenty młodych muzyków stanowią dla nich źródło inspiracji, wspaniała zabawa jest gwarantowana!

Postacie w bajkowym stylu o urokliwym wyglądzie i pięknych pastelowych kolorach pozwalają najmłodszym rozwinąć skrzydła wyobraźni i odnajdywać nowe, kreatywne sposoby na zabawę w ich towarzystwie.

Kostka edukacyjna Tygrys Manhattan Toy to wspaniała platforma w skład, której wchodzą przeróżne instrumenty muzyczne dla dzieci. Pozwala to najmłodszym osiągnąć efekt małej orkiestry i cieszyć się samodzielnie skomponowanymi melodiami o różnym brzmieniu oraz tempie.

Komplet posiada 2 drewniane młoteczki, które można z łatwością schować w wyznaczonych do tego otworach. To właśnie dzięki nim można wykorzystać piękny 5 tonowy ksylofon, 2 bębenki na bokach postaci oraz talerze umieszczone na jej głowie. Dodatkowo Tygrys Manhattan Toy posiada piękny ogon, który można w każdej chwili odczepić i wykorzystywać w roli poręcznego marakasu.

Drewniane instrumenty dla dzieci Manhattan Toy to wielka frajda dla każdego malucha, a także możliwość rozwijania jego wrodzonych talentów oraz umiejętności takich jak motoryka, koordynacja ruchowa oraz rytmika.

Wymiary: 38,7 x 14 x 28,5 cm
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz