Kostium kąpielowy (góra+dół) za 19,80zł @ C&A
397°Zakończono

Kostium kąpielowy (góra+dół) za 19,80zł @ C&A

19,80złC&A Okazje
20
mar 22.
W C&A kostium kąpielowy za niecałe 20zł:


Oferta aktualna w sklepach stacjonarnych i online.
Minimalna kwota zakupów online to 76zł, dostawa od 6,90zł.

Dostępne rozmiary: 32-44.

147558.jpg147558.jpg
Aktualizacje społecznościowe
C&A OkazjeC&A Kupony

Grupy

Najlepsze komentarze
lukaa1 min

Zdjęcia nie będzie, bo wrzuciła kobieta =dNie płeć ma tu znaczenie, a stosunek do kobiet.
zbyszeksiekera23 min

Więcej plusów jak zdjęcie by było z modelką...


Mówisz, masz
2106774-lc6qD.jpg
mordin2 min

A co złego jest w zamieszczeniu zdjęcia modelki w stroju kąpielowym? No ch …A co złego jest w zamieszczeniu zdjęcia modelki w stroju kąpielowym? No chyba że samo noszenie produktu z Twojej wstawki uwłacza kobietom, a to już spora hipokryzja w takim razie.Poczytaj komentarze pod okazjami z bielizną.
20 Komentarzy
Cały kostium za niecałe dwie dyszki , na plus
Więcej plusów jak zdjęcie by było z modelką...
Zdjęcia nie będzie, bo wrzuciła kobieta =d
lukaa1 min

Zdjęcia nie będzie, bo wrzuciła kobieta =dNie płeć ma tu znaczenie, a stosunek do kobiet.
Zgadza się, żartuje tylko =p
zbyszeksiekera23 min

Więcej plusów jak zdjęcie by było z modelką...


Mówisz, masz
2106774-lc6qD.jpg
Chyba jedyny taki sklep ktory przy koszyku 200+ nie ma darmowej wysylki kurierem ani darmowej do salonu!
Minimalna wartość zakupów aby złożyć zamówienie 76 zl...
widział ktoś stacjonarnie w warszawie?
zorka5 g, 13 min

Nie płeć ma tu znaczenie, a stosunek do kobiet.


A co złego jest w zamieszczeniu zdjęcia modelki w stroju kąpielowym? No chyba że samo noszenie produktu z Twojej wstawki uwłacza kobietom, a to już spora hipokryzja w takim razie.
mordin2 min

A co złego jest w zamieszczeniu zdjęcia modelki w stroju kąpielowym? No ch …A co złego jest w zamieszczeniu zdjęcia modelki w stroju kąpielowym? No chyba że samo noszenie produktu z Twojej wstawki uwłacza kobietom, a to już spora hipokryzja w takim razie.Poczytaj komentarze pod okazjami z bielizną.
mordin15 min

A co złego jest w zamieszczeniu zdjęcia modelki w stroju kąpielowym? No ch …A co złego jest w zamieszczeniu zdjęcia modelki w stroju kąpielowym? No chyba że samo noszenie produktu z Twojej wstawki uwłacza kobietom, a to już spora hipokryzja w takim razie.zorka13 min

Poczytaj komentarze pod okazjami z bielizną.


Mnie już to nie rusza, to ich podniecanie przy ekranie 😄 chciaż niech sobie popatrzą, jak im tyle z życia zostało
zorka14 min

Poczytaj komentarze pod okazjami z bielizną.Uzupełniając: Komentarze w stylu: "widzę cycki daję +" a jak jeszcze rozmiar co najmniej D to gorąco jak latem 2018 w Polsce
Zatoichimar 22.

Mówisz, masz [Obrazek]Hieronimie .. nie przy jedzeniu...
zorka16 min

Poczytaj komentarze pod okazjami z bielizną.Nie różnią się niczym od komentarzy kobiet, które zobaczyłyby zdjęcie przystojnego Hiszpana w slipach. Oczywiście przy założeniu, że Pepper to typowo 'kobiecy' portal. Jak sama więc piszesz tu nie chodzi o płeć.
mordin3 g, 30 min

Nie różnią się niczym od komentarzy kobiet, które zobaczyłyby zdjęcie przys …Nie różnią się niczym od komentarzy kobiet, które zobaczyłyby zdjęcie przystojnego Hiszpana w slipach. Oczywiście przy założeniu, że Pepper to typowo 'kobiecy' portal. Jak sama więc piszesz tu nie chodzi o płeć.Nie sądzę. Nie spotkałam się z tym, żeby kobiety wulgarnie komentowały zdjęcia facetów. Zresztą, obojętnie czy to kobieta czy facet - chodzi mi o szacunek i nieuprzedmiotawiający stosunek do drugiego człowieka.
Jeśli chodzi o komentarze pod bieliźnianymi okazjami, to większość wulgarnych i obraźliwych jest skasowana, więc to co tam czytasz to tylko wierzchołek góry lodowej.
Szczęśliwie nie czytam tylko tego co przejdzie przez moderację na Pepperze, więc mam nieco szerszy obraz sytuacji. Na prawdę twierdzisz, że kobiety nie komentują tyłków (i nie tylko) facetów? Żartujesz, prawda? Zajrzyj na pierwszy lepszy portal dla kobiet, albo porozmawiaj z koleżankami. Fakt jest taki, że zarówno jedni jak i drudzy mocno uprzedmiatawiają płeć przeciwną i nie ma wyjątków. Takie są czasy, gdzie goła za przeproszeniem d*pa nie jest tematem tabu. Tyle, że kobiety mówią o niej bardziej dyskretnie, może nieco ładniej o ile nie są we własnym, nazwijmy to kobiecym towarzystwie, a faceci są bardziej prymitywni i się z tym nie kryją. Stąd właśnie te sztucznie wykreowane dysproporcje.

Tyle, że żaden zdrowy chłop i żadna zdrowa kobieta nie poczuje się urażona tylko dlatego że inna osoba skomentuje zdjęcie modela / modelki, nawet gdyby jakiś zbok wylewał swoje najgłębsze fantazje. Nie licząc postrzelonych, zakompleksionych feministek rzecz jasna. A niedodanie zdjęcia produktu na modelce tylko dlatego, że chcesz czegoś oszczędzić kobietom... takim feminizmem właśnie zalatuje. Czy na prawdę uważasz że kobiety potrzebują Twojej ochrony? Bez urazy. Walczysz z uprzedmiotowieniem, a właśnie to zrobiłaś, przypisując całej męskiej społeczności, że zaraz bezmyślnie rzucimy się na modelkę prezentującą bądź co bądź produkt. Na plaży też ubrana będziesz chodzić? Bo - oświecę Cię - przynajmniej kilkunastu facetów skomentuje Twoje ciało,o czym nawet się nie dowiesz...

Fakt jest taki, że natury (postrzegania płci przeciwnej) nie zmienisz, reszta to raczej kwestia dobrych manier i wychowania. A prostaków nie brakuje zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet, tyle że to nie miejsce ani czas na takie dyskusje. Okazja OK, pytania były czysto retoryczne i na tym zakończmy.
A nie lepiej coś fajnego kupić?😁
mordin8 g, 22 min

Szczęśliwie nie czytam tylko tego co przejdzie przez moderację na Pe …Szczęśliwie nie czytam tylko tego co przejdzie przez moderację na Pepperze, więc mam nieco szerszy obraz sytuacji. Na prawdę twierdzisz, że kobiety nie komentują tyłków (i nie tylko) facetów? Żartujesz, prawda? Zajrzyj na pierwszy lepszy portal dla kobiet, albo porozmawiaj z koleżankami. Fakt jest taki, że zarówno jedni jak i drudzy mocno uprzedmiatawiają płeć przeciwną i nie ma wyjątków. Takie są czasy, gdzie goła za przeproszeniem d*pa nie jest tematem tabu. Tyle, że kobiety mówią o niej bardziej dyskretnie, może nieco ładniej o ile nie są we własnym, nazwijmy to kobiecym towarzystwie, a faceci są bardziej prymitywni i się z tym nie kryją. Stąd właśnie te sztucznie wykreowane dysproporcje.Tyle, że żaden zdrowy chłop i żadna zdrowa kobieta nie poczuje się urażona tylko dlatego że inna osoba skomentuje zdjęcie modela / modelki, nawet gdyby jakiś zbok wylewał swoje najgłębsze fantazje. Nie licząc postrzelonych, zakompleksionych feministek rzecz jasna. A niedodanie zdjęcia produktu na modelce tylko dlatego, że chcesz czegoś oszczędzić kobietom... takim feminizmem właśnie zalatuje. Czy na prawdę uważasz że kobiety potrzebują Twojej ochrony? Bez urazy. Walczysz z uprzedmiotowieniem, a właśnie to zrobiłaś, przypisując całej męskiej społeczności, że zaraz bezmyślnie rzucimy się na modelkę prezentującą bądź co bądź produkt. Na plaży też ubrana będziesz chodzić? Bo - oświecę Cię - przynajmniej kilkunastu facetów skomentuje Twoje ciało,o czym nawet się nie dowiesz... Fakt jest taki, że natury (postrzegania płci przeciwnej) nie zmienisz, reszta to raczej kwestia dobrych manier i wychowania. A prostaków nie brakuje zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet, tyle że to nie miejsce ani czas na takie dyskusje. Okazja OK, pytania były czysto retoryczne i na tym zakończmy.Widzę, że zaczynasz się irytować, że ktoś może mieć odmienne zdanie, inne doświadczenia i próbujesz mnie obrażać, więc rzeczywiście, na tym zakończmy dyskusję.
W kwestii stroju cytuję moją żonę: No coś Ty, okropny! Czerwony z różowym??!! Bleee
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst