Kopenhaga-> USA San francisco lub Los Angeles 670zł
487°Zakończono

Kopenhaga-> USA San francisco lub Los Angeles 670zł

670zł
6
sty 10. 2017
Jak w tytule. Przelot kopenhaga LA i SF w nieskiej cenie. Terminy w linku docelowym.
Aktualizacje społecznościowe
Podróże
6 Komentarzy
niech tylko w tym roku osoby co wiedzą że nie dostaną wizy nie starały się o nią. Proszę:-)
I tak mnie do USA nie wpuszczą
Świetna cena, mimo wszystko szkoda mi wydawać drugie tyle na wizę
Sam wybrałem w tym roku Toronto z WOW Air (~1k) i kusi trochę podjechać do Detroit, albo nawet NYC, ale nie mogę się przełamać i zapłacić - za nic.

Dymeksty 10. 2017

niech tylko w tym roku osoby co wiedzą że nie dostaną wizy nie starały się …niech tylko w tym roku osoby co wiedzą że nie dostaną wizy nie starały się o nią. Proszę:-)


Nie wiem do czego nawiazujesz, ale ostatnio dostalem wize wize dla calej rodziny, bez kolejek itd.
Formularze sa troche przerabane, ale czesc rzeczy mozna zapisac zeby kilka razy nie wypelniac tego samego.
cebulandiasty 11. 2017

Nie wiem do czego nawiazujesz, ale ostatnio dostalem wize wize dla calej …Nie wiem do czego nawiazujesz, ale ostatnio dostalem wize wize dla calej rodziny, bez kolejek itd.Formularze sa troche przerabane, ale czesc rzeczy mozna zapisac zeby kilka razy nie wypelniac tego samego.


Nawiązuje do przepisów USA, które nie pozwalają na zniesienie wiz państwom, w których odmowa przyznania wiz przewyższa określony procent.
clintsty 11. 2017

Nawiązuje do przepisów USA, które nie pozwalają na zniesienie wiz pań …Nawiązuje do przepisów USA, które nie pozwalają na zniesienie wiz państwom, w których odmowa przyznania wiz przewyższa określony procent.


Poprzedni raz bylem o wize 10 lat temu (bo tez dostalem na max czyli 10 lat) i wygladalo to rzeczywiscie troche inaczej - duzo bylo ludzi ktorzy dostali odmowe i byli z tego powodu bardzo glosni, ale bylo tez oczywiste ze probowali wyjechac do pracy.
W 2017 nie trzeba jechac do pracy tak daleko - w Norwegii duzo lepiej placa, wiec troche nie rozumiem skad biora sie ci ludzie ktorzy nie dostaja wizy...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy