Konto Próbne za 0zł przez 60 dni @BIK
195°Zakończono

Konto Próbne za 0zł przez 60 dni @BIK

7
gru 1. 2015
Jeżeli tak to powinieneś już dziś skorzystać z oferty BIK i założyć Konto Próbne za 0 zł przez 60 dni. W ramach bezpłatnego konta można w ciągu 60 dni skorzystać prawie ze wszystkich dobrodziejstw (m.in. BIK Pass ze scoringiem), które dostępne są w Koncie Premium kosztującym 79 zł/rok. Po tym czasie sami decydujemy, czy kupić płatne Konto Premium, czy korzystać z tych produktów, które są dostępne w ramach bezpłatnego Konta Podstawowego.Co tak naprawdę oferuje Konto Próbne BIK?W ramach założonego Konta Próbnego przez 60 dni będziemy mieli dostęp do poniższych produktów:

  • Profil Kredytowy Plus: wersja próbna i ograniczona funkcjonalnie – pełna wersja płatna 36 zł za 1 raport. Na bieżąco kontrolujesz swoją historię kredytową i ocenę punktową wyliczaną na podstawie Twojej historii kredytowej. Masz dostęp do swoich aktualnych danych w dowolnym momencie. Możesz się dowiedzieć czy to zła historia była powodem odmowy udzielenia kredytu.
  • Alerty: bezpłatnie i bez ograniczeń. Alerty to nic innego jak powiadamianie nas SMS-em lub e-mailem o każdym wniosku kredytowym złożonym na Nasze dane. W każdej chwili możesz zapobiec wyłudzeniu kredytu. Dodatkowojesteśmy powiadamiani o opóźnieniach w spłacie naszych kredytów jak i tych poręczonych przez nas
  • BIK Pass: wersja próbna – każdy kolejny płatny 23 zł za 1 raport. BIK Pass to takie świadectwo Naszej wiarygodnościwystawiane przez BIK na podstawie Twojej historii kredytowej (ilości kredytów, regularności w spłatach). Spłacając regularnie swoje kredyty, budujemy swoją pozytywną historię kredytową i uzyskujemy coraz wyższą ocenę punktową.Na podstawie dobrej oceny z BIK Pass możemy wynegocjować lepsze warunki kredytowe np. przy kredycie hipotecznym.
  • Informacja Ustawowa: bezpłatnie raz na 6 miesięcy. Informacja Ustawowa zawiera Twoją pełną historię kredytową. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych, Informację Ustawową możesz pobrać nie częściej niż raz na 6 miesięcy. Informacja Ustawowa nie zawiera oceny punktowej (tzw. scoringu), wyliczanej przez BIK na potrzeby banków.

Konto Próbne oferowane jest bezpłatnie dla nowych klientów. Dla dotychczasowych klientów cena wynosi 1,23 zł. Po 60 dniach sami decydujemy co dalej – czy wykupujemy Konto Premium czy korzystamy z bezpłatnego Konta Podstawowego.

7 Komentarzy

dobra opcja

https://www.pepper.pl/profile/pradek napisałeś że cena dla obecnych klientów wynosi 1,23zł powiedz prosze jak to aktywować bo ja mam tylko konto za 79zł w ustawieniach. Dzięki z góry

Autor

informacja z tej stronki, tam wiecej informacji

Autor

u mnie działa opcja za darmo

@marcin3city a nie korzystałeś już z Konta Próbnego? To jest pierwsze, darmowe konto i można je mieć tylko 1 raz. Jak już skorzystasz to w cenniku nie będziesz widział, nawet za 1,23 zł.

Tak korzystałem właśnie kiedys. Pytanie czy jak zamknę konto to będzie można otworzyć raz jeszcze w promce?

@marcin3city nie masz nawet co próbować. Już byli tacy, co na to wpadli :-) Po pierwsze musiałem od nowa przechodzić powiedzenie tożsamości i robić przelew 1 zł (BIK go nie zwraca). A na końcu zobaczyłem informację, że nie mogę skorzystać z okresu próbnego.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy