Konsola Xbox One X 1TB BIAŁA w Komputroniku za 1899 z darmową dostawą
-272°Zakończono

Konsola Xbox One X 1TB BIAŁA w Komputroniku za 1899 z darmową dostawą

1.899zł2.048zł-7% Darmowa dostawa DarmowaKomputronik Okazje
36
lut 14.
Przeglądając różne oferty na Xbox One X natknąłem się na ofertę Komputronika. Wiem że cena nie jest powalająca ale w sezonie ogórkowym do czasów komunii cena najniższa niż w innych sklepach.

*Oferta dla tych którzy szukają białego modelu!

PS. Podobną cenę można uzyskać w X-Kom po wpisaniu kodu "gaming" jeśli ktoś woli ten sklep. X-Kom kurier płatny, Paczkomat darmowy.

Do tych który piszą gdzie okazja niech wykażą się pokażą niższą cenę w obecnym czasie a nie z grudnia 2018 Cenę bazową mają obecnie zawyżone wszytskie sklepy w Polsce.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

36 Komentarzy
Przepraszam, gdzie tu okazja?
MikoPL1 min

Przepraszam, gdzie tu okazja?


Sprawdź sobie aktualne ceny w sklepach wersji białych i wróć z pytaniem.
To chyba NA DZIEŃ DZISIEJSZY tanio. Jak ktoś jest uparty na Xbox X w białym kolorze to czemu nie.
JasonArgo5 min

To chyba NA DZIEŃ DZISIEJSZY tanio. Jak ktoś jest uparty na Xbox X w b …To chyba NA DZIEŃ DZISIEJSZY tanio. Jak ktoś jest uparty na Xbox X w białym kolorze to czemu nie.


Dokładnie. Do czasów komunii na naszym rynku raczej spektakularnych okazji raczej nie będzie.
Bizon6915 min

Sprawdź sobie aktualne ceny w sklepach wersji białych i wróć z pytaniem.


byłem, gdzie okazja ?
marcin.elo1 min

byłem, gdzie okazja ?


Pokaż mi zatem niższą cenę na białą wersję. Czekam na link
Ceny powinny niedługo spaść, na horyzoncie nowa generacja.
Neonbloow2 min

Ceny powinny niedługo spaść, na horyzoncie nowa generacja.


Nie spadna. Z nowych wersji to najszybciej ma się pojawic xbox one s bez napedu blurej za około 400-500zł. Xbox x nie ma konkurecji bo prosiak jest wolniejszy to MS się ceni.
Bizon698 min

Pokaż mi zatem niższą cenę na białą wersję. Czekam na link


niemiecki amazon 449euro normalna cena, a nie jakieś zawyzanie jak tutaj byle mówić że to okazja.
marcin.elo9 min

niemiecki amazon 449euro normalna cena, a nie jakieś zawyzanie jak tutaj …niemiecki amazon 449euro normalna cena, a nie jakieś zawyzanie jak tutaj byle mówić że to okazja.


Mam poważne wątpliwości w umiejętność mnożenia u ciebie jeśli to wychodzi taniej!
Te minusy to pewnie za fallouta 76 głównie
Jak na "iksa" cena dobra
JasonArgo42 min

Nie spadna. Z nowych wersji to najszybciej ma się pojawic xbox one s bez …Nie spadna. Z nowych wersji to najszybciej ma się pojawic xbox one s bez napedu blurej za około 400-500zł. Xbox x nie ma konkurecji bo prosiak jest wolniejszy to MS się ceni.Devkity PS5 już są u twórców. A jeśli są już devkity to max rok i będzie premiera sprzętu od SONY.
Neonbloow1 min

Devkity PS5 już są u twórców. A jeśli są już devkity to max rok i będzie pr …Devkity PS5 już są u twórców. A jeśli są już devkity to max rok i będzie premiera sprzętu od SONY.


Czyli to nie będzie rewolucja Tylko 4k 60fps dodadza
Takie bundle przed świetami stały w każdym sklepie po 1699, w media nawet taniej bo bony podarunkowe, to chyba zly moment to kupno konsoli.
sharkyPL2 min

Takie bundle przed świetami stały w każdym sklepie po 1699, w media nawet t …Takie bundle przed świetami stały w każdym sklepie po 1699, w media nawet taniej bo bony podarunkowe, to chyba zly moment to kupno konsoli.Dokładnie a nie wspomnę że golasa z płatnością Google w Mediaexpercie można było wyrwać za mniej niż 1400zł. Obecne ceny to żart.
Edytowane przez: "Neonbloow" lut 14.
JasonArgo5 min

Czyli to nie będzie rewolucja Tylko 4k 60fps dodadzaJak dadzą 4K i 60k/s to już będzie rewolucja. Która mi osobiście wystarczy. A czego się spodziewasz więcej ?. JA jeszcze chciałbym dysk SSD w nich
Edytowane przez: "Neonbloow" lut 14.
Bizon6935 min

Mam poważne wątpliwości w umiejętność mnożenia u ciebie jeśli to wychodzi t …Mam poważne wątpliwości w umiejętność mnożenia u ciebie jeśli to wychodzi taniej!


Około 30zl więcej ale nie jako pseudo promocja i z super sklepu a nie gofnianego.
Możesz kupić "Nowe " w super stanie za około 400...

Takze ja nie widzę tutaj żadnej okazji.
Neonbloow4 min

Dokładnie a nie wspomnę że golasa z płatnością Google w Mediaexpercie można …Dokładnie a nie wspomnę że golasa z płatnością Google w Mediaexpercie można było wyrwać za mniej niż 1400zł. Obecne ceny to żart.


Ja kupiłem używając kart podarunkowych przez włoski Microsoft i zapłaciłem +\- 1100zl za czyściocha, przez długo długo żadna promocja się nie zbliży do tego
sharkyPL8 min

Takie bundle przed świetami stały w każdym sklepie po 1699, w media nawet t …Takie bundle przed świetami stały w każdym sklepie po 1699, w media nawet taniej bo bony podarunkowe, to chyba zly moment to kupno konsoli.


Dlatego napisałem, że cena obecnie najniższa. Święta były ale się skończyły teraz w każdym sklepie w PL ceny powyżej 2000. Najbliższy czas nowych promocji to okres komunijny.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst