Konsola Xbox 360  4 GB za 499 zł @ Auchan
Zakończono

Konsola Xbox 360 4 GB za 499 zł @ Auchan

Pepper 0
kwi 22. 2015
Auchan "Zbił cenę zawodowo" na konsole Xbox 360 z pamięcia 4Gb. Cenę obniżył z 699 zł na 499 zł!!
Mimo, że nowa generacja konsol jest z nami już od ponad półtora roku, sprzedaż Xbox 360 i PS3 jakoś nie słabnie. Konsole są nadal na rynku i mają pokaźną bibliotekę gier. Plusem jest, że stare gry można kupić za naprawde małe pieniądze.

Auchan wpadł na pomysł obniżenia ceny i sprzedania większej ilości konsol. Mało tego oferuje konsolę w nieoprocentowanych ratach !! Jeśli chcemy konsolę możemy płacić za nią 10 rat po 49,90 zł.

Promocja zaczęła się dziś I potrwa do 26 kwietnia lub do wyczerpania zapasów

Konsola Xbox 360 to produkt firmy Microsoft, który konkuruje już teraz głównie z Playstation 3. Kiedyś konkurentem była również firma Nintendo Ale na polskim rynku raczej się nie przyjęły konsole tej firmy.

Konsola jest wyposażona w procesor IBM PowerPC Xenon. Procesor ten posiada 3 rdzenie taktowane zegarem 3,2 GHz. Za grafikę odpowiada karta ATI R500 oczęstotliwości taktowania 500 MHz. Producent wyposażył konsole w pamięć RAM 512 Mb GDDR3, która jest współdzielona przez procesor I kartę graficzną. Dodatkowo jest 10 Mb pamięci eDRAM. Ta wersja konsoli posiada zamiast twardego dysku, pamięć Flash o pojemności 4 GB. Do konsoli oczywiście można dokupić dysk twardy.

Kosola posiada napęd DVD co w porównaniu do Playstation 3, która posiada napęd Blue Ray stawia Xboxa trochę w gorszej pozycji. Gry możemy wyświetlać w HD czyli 1080i. Dzięki portom USB 2.0 możemy podłączyć dodatkowe wyposażenie.

Konsola daje możliwość grania online ale tylko po wykupieniu konta Xbox Live Gold. Darmowe konto Live Silver nie daje takiej możliwości I to niestety kolejny minus konsoli w porównaniu do Playstation Network, gdzie możliwość grania online jest zupełnie darmowa!!!

Na Youtube możem oglądnąć sobie jak ten produkt wygląda LINK

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst