Konsola PlayStation 4 500GB (recertyfikowana) za ok. 1200zł @ Amazon
33°Zakończono

Konsola PlayStation 4 500GB (recertyfikowana) za ok. 1200zł @ Amazon

admin 6
wrz 21. 2015
W niemieckim Amazonie pojawiła się konsola PS4 500GB, za którą wraz z przesyłką do Polski zapłacimy ok. 1200zł.

Konsola pochodzi ze zwrotów itp. Przetestowana przez producenta i zakwalifikowana do ponownej sprzedaży. Może posiadać drobne ślady użytkowania.

Gwarancja na 12 miesięcy.

6 Komentarzy

IMO nie warto. Niedługo ma być obniżka cen konsol i pewnie taką będzie można w tej kwocie zdobyć w sklepach.

Pepper

@Quaard Obniżki właśnie NIE MA być - tylko w cenie standardowej konsoli w wersji 500GB będą dawać dysk 1TB i to cała "obniżka"

Pogwarancyjna jest stwierdzeniem trochę nietrafionym - to konsole także ze zwrotów itp. lub czasem odnawiane fabrycznie - wszystkie jednak są jednak w 100% sprawne i traktowane przez Sony jak nowe w razie jakichkolwiek awarii itp. Lepiej o nich powiedzieć odnawiane fabrycznie czy 'refurbished'.

Autor admin

@Kaban odnawiane fabrycznie za długie, wolę polskie słowo recertyfikowane - tak też zmieniłem

@Kaban Możesz podać na jakiej stronie to czytałeś? Ja czytałem na ppe ,że właśnie ma być obniżka na konsole z 500gb i z 1TB. W UK ma być zmniejszenie ceny o 50 funtów . Więc u nas powinna być obniżka o 200-250zł. Co wyjdzie ,że za konsole z 500gb powinniśmy właśnie zapłacić około 1200zł

Pepper

@Quaard Domysły - z tego co mi się wydaje to nie było oficjalne info ppe.pl/new…tml Poza tym, na tą chwilę 299GBP to ponad 1730zł (!) u nas - a konsole są przecież tańsze. Obniżka moim zdaniem będzie wirtualna - nikt tego nie zauważy ani nie odczuje, bo konsole cały czas można było kupić w podobnej i niższej cenie w bundlach.

@Kaban , @Quaard ma być obniżka i jest z tego co wiem oficjalne info. W czasie ostatnich targów Tokyo Game Show w Japonii, Sony ogłosiło wchodzącą od 1 października obniżkę ceny konsoli do niecałych 1100 zł (w przeliczeniu) na rynku japońskim, ale oczywistym jest, że musi to niedługo potem dotrzeć do Europy i Stanów.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst