Niestety, ta okazja już wygasła

Konka frytkownica bezolejowa KGKZ-2202 z polskiego magazynu

maj 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hej, wskoczyła obniżka na frytkownice beztłuszczową ze sklepu Gshopper.
Info:
Funkcje:

Zdrowe smażenie – Frytkownica wykorzystuje cyklon szybko nagrzewanego powietrza do gotowania zdrowych, pysznych niskotłuszczowych potraw.
Szybkie smażenie – Dzięki szybkiemu nagrzaniu się do 200 o C jedzenie można przygotować do 70% szybciej niż konwencjonalną metodą gotowania.
7 Trybów gotowania – Można przygotować wszystkie swoje ulubione potrawy bez większego bałaganu, wybierając jeden z gotowych trybów gotowania, które zagwarantują doskonały posiłek m.in. kurczak, frytki, ryba, stek, krewetki, wieprzowina
Wyjmowany kosz – Frytkownica wyposażona jest w odłączny koszt do gotowania z powłoką zapobiegającą przywieraniu do zmywarki oraz osłonę przycisku, która zapobiega przypadkowemu wyjęciu kosza.
Chłodny uchwyt – wyjmowany kosz o pojemności 2,4 l pozwala szybko i łatwo wyjąć kosz frytkownicy gotowy do opróżnienia jedzenia na talerz, a uchwyt Cool Touch oznacza, że możesz z łatwością wyciągnąć kosz i frytkownicę i nie martwić się, że uchwyt jest zbyt gorący, aby go dotknąć .
Wielofunkcyjny piekarnik na gorące powietrze - Dzięki tej frytkownicy można nie tylko smażyć, ale także grillować, piec, gotować na parze. Jest dobrym pomocnikiem kuchennym podczas przygotowywania posiłków dla całej rodziny lub grupy znajomych.
Łatwe do czyszczenia - Duży, w pełni zdejmowany kosz na frytki umożliwia łatwe czyszczenie. Można myć w zmywarce!
Specyfikacja:

Materiał: PP
Napięcie: 220 V
Moc: 1000W
Tryb sterowania: inteligentny ekran dotykowy
Wybór trybu: precyzyjna kontrola temperatury
Pojemność kosza do smażenia: 2,4L
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz