Końcówka do majonezu TEFAL HB XJ901901
373°Zakończono

Końcówka do majonezu TEFAL HB XJ901901

21
paź 7. 2016
Dla posiadaczy blenderów Tefal, model: Oveo mixer, Infiny Force i Slim Force końcówka do majonezu za 0,83zł w Media Expert. Darmowa przesyłka przy odbiorze osobistym w salonach Media Expert. U konkurencji od 50zł wzwyż
Aktualizacje społecznościowe
21 Komentarzy
Szykuje się wysyp końcówek na Allegro.
super cena jak ktos potrzebuje a na allegro moze nie pójść bo sporo jakk za końcówkę 50 zł ode mnie plus bo mam blender tefala
ciekawe czy zrealizuja
Kupiłem z dostawą do paczkomatu dzięki, może nie anulują tym co zapłacą online
Koncówka do majonezu. LOL.
majonez mozna zrobic za pomocą standardowej koncówki i słoika w blenderze ręcznym...
Już nie ma...
Ja zamówiłem nie ze względu na robienie majonezu, ale dla tego kubka do blendowania. W takiej cenie nigdzie taniej nie kupię.... o ile zrealizują.
koniec promocji zamówiłem 3 sztuki właśnie ze względu na kubek do miksowania wąski by nie pryskał na boki
ja mam już potwierdzenia wysylek
Wszystkie moje zamówienia gotowe do odbioru,tak więc mogę uruchomić małą produkcje
ps, chętnie zamienię dwie końcówki na jedną kruszarkę do zelmera
pbbpaź 9. 2016

Wszystkie moje zamówienia gotowe do odbioru,tak więc mogę uruchomić małą pr …Wszystkie moje zamówienia gotowe do odbioru,tak więc mogę uruchomić małą produkcje ps, chętnie zamienię dwie końcówki na jedną kruszarkę do zelmeraTo ile tych zamówień przycebuliłeś?
a ja dzis dostalem maila:
"Dzień Dobry,

Z przykrością informujemy, iż Twoje zamówienie zostało anulowane z powodu braku dostępności wybranego asortymentu na naszym magazynie. Możliwe, że w najbliższym tygodniu dany towar wróci do naszej oferty. W takim wypadku polecamy na bieżąco sprawdzać naszą ofertę. Za zaistniałą sytuację przepraszamy. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zakupy w naszym sklepie przebiegły pomyślnie. Dyspozycja zwrotu środków zostanie w dniu dzisiejszym wykonana"
Moja natomiast dziwnym trafem o okazała się uszkodzona i niestety też są zmuszeni anulować
U mnie natomiast:

Informujemy, iż Twoje zamówienie zostało anulowane, gdyż posiadaliśmy ostatnie sztuki wybranego produktu, które niestety z przyczyn technicznych nie kwalifikują się do wysyłki.

HondaVtecpaź 10. 2016

Moja natomiast dziwnym trafem o okazała się uszkodzona i niestety też są zm …Moja natomiast dziwnym trafem o okazała się uszkodzona i niestety też są zmuszeni anulować


no faktycznie, dostałem kolejnego maila " zostało anulowane, ponieważ posiadaliśmy ostatnią sztukę wybranego produktu, która z przyczyn technicznych nie kwalifikuje się do wysyłki."
Dzień Dobry, Z przykrością informujemy, iż Twoje zamówienie zostało anulowane. Jedna pozycja z tego zamówienia, a mianowicieKońcówka do majonezu TEFAL HB XJ901901 , była ostatnią sztuką i jest ona uszkodzona w związku z czym nie kwalifikuje się do wysyłki.

Czuję się oszukany :P
Ciekawe ilu osobom napisali, że była to ostatnia sztuka
ha, a ja mam już prawie wszystkie,mina pani wydajacej bezcenna
końcówka "prawie pasuje" do zelmera,jest mniejszy kielich ale bez problemu można zrobić majonez
Wyraziłem moje zaniepokojenie bezpieczeństwem pracowników skoro tyle towaru ulega uszkodzeniu w magazynie, być może inspekcja pracy powinna zbadać czy nic nie zagraża zdrowiu i życiu, taką dostałem odpowiedź na moje obawy:
Przepraszamy serdecznie za zaistniałą sytuację niestety jednak uszkodzeniu uległa cała partia produktu jaką posiadaliśmy na naszym magazynie logistycznym.

Strasznego pecha mieli, cała partia do kosza...
Edytowane przez: "Robert83" paź 11. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy