Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Koncentrator tlenu YUWELL YU-300 239.99usd + 10.53usd
190°

Koncentrator tlenu YUWELL YU-300 239.99usd + 10.53usd

967,41zł 42,45zł Banggood Okazje
13
lis 3. 2020
Cena po użyciu kodu z okazji.
Wysyłka z CN.

Rodzinny koncentrator tlenu Yuwell YU-300

Koncentrator tlenu Yuwell YU300 zalecany jest do profilaktyki dróg oddechowych i skutecznego leczenia różnych form niedotlenienia. Jego głównymi zaletami są: mobilność, łatwość obsługi i oczywiście niska waga. Głównym zadaniem koncentratora tlenu jest zwiększenie ilości wdychanego tlenu u osoby potrzebującej go. Regularne stosowanie urządzenia zapobiega rozwojowi chorób dróg oddechowych (astma, zapalenie oskrzeli), a także lepsze samopoczucie. Poprawia wydajność fizyczną i psychiczną.

Stylowy koncentrator w twoim domu
Obudowa koncentratora tlenu wykonana jest z wytrzymałego, białego tworzywa. Wszystkie parametry pracy są wyświetlane na wyświetlaczu LCD. Za pomocą pilota, można ustawić czas pracy, szybkość podawania tlenu, oraz stopień nasycenia powietrza. Jest lekki i kompaktowy. Wygodny do przenoszenia z pokoju do pokoju. Może być stosowany zarówno w domu jak i w miejscach publicznych.

Niezawodność
Sprężarka z innowacyjnym systemem ochrony termicznej zapobiega przegrzaniu się urządzenia, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo.

Stężenie tlenu
Poziom stężenia wdychanego tlenu jest regulowany w zakresie od 30 do 90%.

Cichy
Bardzo cichy, tylko 40 dbA.

Łatwy w obsłudze
Obsługę ułatwia pilot na podczerwień, informacje wyświetlane są na dużym czytelnym panelu LCD. Łatwy i bezproblemowy dostęp do filtra, który można samemu wymienić.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
13 Komentarzy
Prześlij Komentarz