Komputer rowerowy - Cateye Stealth Evo GPS CC-GL11
151°Zakończono

Komputer rowerowy - Cateye Stealth Evo GPS CC-GL11

11
paź 9. 2016
Cena naprawdę okazyjna. Połowę taniej niż w Polsce.
Sklep i wysyłka z UK - GRATIS.

Aktualizacje społecznościowe
Cycle store OkazjeKomputery
11 Komentarzy
Na czym polega przewaga tego komputera nad zwykłym licznikiem rowerowym?
wordlordpaź 9. 2016

Na czym polega przewaga tego komputera nad zwykłym licznikiem rowerowym?

​podpinam sie co on ma takiego czego nie ma Sigma za ok 100-120 zł?
Sigma z GPS ok 500 zł....
yakimopaź 9. 2016

Sigma z GPS ok 500 zł....

​ta ale baterie po jednym wyjedzie trzeba ładować, więc dziękuję bardzo mój licznik 2 lata na jedej baterii a jeźdze prawie codziennie.
mloodypaź 9. 2016

​ta ale baterie po jednym wyjedzie trzeba ładować, więc dziękuję bardzo ​ta ale baterie po jednym wyjedzie trzeba ładować, więc dziękuję bardzo mój licznik 2 lata na jedej baterii a jeźdze prawie codziennie.


Przecież ja nie zachwalam. Odpowiadam tylko na porównanie z sigmą za 120 zł.
To już lepiej kupić jakiś smartfon UMI z baterią 4000 mAh i mamy kolorowy wyświetlacz i np. mapy Google i 100 różnych programów do rejestracji trasy.
Dariopaź 9. 2016

To już lepiej kupić jakiś smartfon UMI z baterią 4000 mAh i mamy kolorowy w …To już lepiej kupić jakiś smartfon UMI z baterią 4000 mAh i mamy kolorowy wyświetlacz i np. mapy Google i 100 różnych programów do rejestracji trasy.


do czysto amatorskiego jeżdżenia jak najbardziej....tu dochodzi pomiar mocy, tętna, kadencja....
Autor
wordlordpaź 9. 2016

Na czym polega przewaga tego komputera nad zwykłym licznikiem rowerowym?


Podpinasz ten komputerek do PC i eksportujesz zapisany ślad z przejechanej trasy do serwisu sportowego (sports-tracker, endomondo, strava itp).Cat Eye ma swój serwis CatEyeAtlas,
yakimopaź 9. 2016

do czysto amatorskiego jeżdżenia jak najbardziej....tu dochodzi pomiar m …do czysto amatorskiego jeżdżenia jak najbardziej....tu dochodzi pomiar mocy, tętna, kadencja....W czysto amatorskim jeżdżeniu nie jest potrzebny pomiar mocy. Po drugie ciekawe jak on go wykonuje, pewnie "na oko".
Dariopaź 10. 2016

W czysto amatorskim jeżdżeniu nie jest potrzebny pomiar mocy. Po drugie c …W czysto amatorskim jeżdżeniu nie jest potrzebny pomiar mocy. Po drugie ciekawe jak on go wykonuje, pewnie "na oko".


Zapewne jak wszędzie (pulsometry, a nawet już teraz telefony z odpowiednią apką (patrz Polar via BT)) potrzeba dodatkowego czujnika na pedały. On będzie łączył się z licznikiem i przesyłał odpowiednie dane do licznika. Jak to tu dokładnie działa (jaka technologia) to nie wiem. Wiem, że Polar aktualnie wykorzystuje BT a Garmin ANT+.
Pomiar predkosci tylko do 105.9km/h takze dla mnie niestety zbyt wolny

Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od tymooteusz. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy