Kompresor meec tools 24L 1000W 160l/min olejowy Jula ogólnopolska

maj 30. 2022
Stosując kompresor marki Meec Tools, masz gwarancję lżejszej i przyjemniejszej pracy. Ten smarowany olejem kompresor jest niewielki, ale mimo wszystko wystarcza do większości zadań wymagających sprężonego powietrza. ldealny kompresor do każdego garażu!
Zbiornik 24|
Moc tego kompresora tkwi w 24 litrowym zbiorniku, który umožliwia urządzeniu utrzymanie ciśnienia przez dłuższy czas. Do prostszych prac ze sprężonym powietrzem Na górze zbiornika znajduje się silnik o mocy 1000 W, który powoduje, że kompresor nadaje się do każdego rodzaju uzupetniania powietrza, czyszczenia spręžonym powietrza, a takže zasilania pistoletów stolarskich i tapicerskich oraz mniejszych pistoletów natryskowych (nie zapomnij sprawdzić ciśnienia wymaganego przez używane narzędzia). Dwa manometry
Ciśnienie możesz sprawdzić na dwóch manometrach, jeden mierzy wartość ciśnienia powietrza wypływającego urządzenia, a drugi w zbiorniku. Oczywiście kompresor jest również wyposażony w zawory: redukcyjny, bezpieczeństwa, zwrotny i spustowy.
Aktualizacje społecznościowe

23 Komentarze