Kompresor elektryczny 12 v
311°Zakończono

Kompresor elektryczny 12 v

9,99zł19,99zł-50%Kaufland Okazje
23
mar 16. 2018
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka

Grupy

23 Komentarze
Kupiłem coś podobnego z Lidla na wyprzedaży -80proc za 15zl. Czy to się jakkolwiek sprawdza? Myślę żeby przerobić z zasilaczem pod 230v
Masz jego zdjęcie? Czy to aby nie "zabaweczka"
Jeżeli sugerować się cenówka ze zdjęcia to jest ten kompresor abud.pl/pro…tml
Drwalmar 16. 2018

Kupiłem coś podobnego z Lidla na wyprzedaży -80proc za 15zl. Czy to się jak …Kupiłem coś podobnego z Lidla na wyprzedaży -80proc za 15zl. Czy to się jakkolwiek sprawdza? Myślę żeby przerobić z zasilaczem pod 230v


Ja kiedyś kupiłem podobny i u mnie się sprawdza. Można dopompować piłkę, koła w rowerze, w ostateczności i koło w samochodzie (tylko trzeba robić przerwy).
Świetna cena, ja kupiłem też podobny za 50 zł grube lata temu, faktycznie dałem radę napompować nawet niemalże pustą oponę. Trochę pompowanie trwa i grzeje się ale za 10 zł grzechem byłoby nie kupić, a nawet i za te 20 zł
Do auta się nie nadaje. Głośne jak cholera i prawie nic nie pompuje. Lepiej kupić "koło zapasowe w sprayu".
Edytowane przez: "apacz1" mar 17. 2018
apacz1mar 17. 2018

Do auta się nie nadaje. Głośne jak cholera i prawie nic nie pompuje. Le …Do auta się nie nadaje. Głośne jak cholera i prawie nic nie pompuje. Lepiej kupić "koło zapasowe w sprayu".


Koło zapasowe w sprayu jest wygodne, nie używałem tego ale co później z czyszczeniem tego?
Drwalmar 17. 2018

Koło zapasowe w sprayu jest wygodne, nie używałem tego ale co później z czy …Koło zapasowe w sprayu jest wygodne, nie używałem tego ale co później z czyszczeniem tego?


Popytaj wulkanizatorów. Najczęściej albo płacisz kupę kasy za czyszczenie opony, albo odsyłają do konkurencji . Wiem ,bo sam to przeżyłem. Teraz wożę dojazdówkę.
NordofDetailmar 17. 2018

Popytaj wulkanizatorów. Najczęściej albo płacisz kupę kasy za czyszczenie o …Popytaj wulkanizatorów. Najczęściej albo płacisz kupę kasy za czyszczenie opony, albo odsyłają do konkurencji . Wiem ,bo sam to przeżyłem. Teraz wożę dojazdówkę.


No właśnie. Tak myślałem, lepiej wozić zapasowe.
Poszukaj na Olx kompresorów do auta. Za 60zl kupisz porządny sprzęt. Cichszy i wydajny. To akurat nie jest warte nawet tej dychy.
Kupiłem go za 5 zł drożej. Ogólnie to plastik od a do z . Głośny jest to fakt ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie gdy pompujesz koła w aucie? Zadanie spełnia a na kompresor awaryjny do auta wystarczający
DamianJacekGrabowskimar 17. 2018

Kupiłem go za 5 zł drożej. Ogólnie to plastik od a do z . Głośny jest to f …Kupiłem go za 5 zł drożej. Ogólnie to plastik od a do z . Głośny jest to fakt ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie gdy pompujesz koła w aucie? Zadanie spełnia a na kompresor awaryjny do auta wystarczający


Popytaj sąsiadów o 5 rano.
NordofDetailmar 17. 2018

Popytaj sąsiadów o 5 rano.


Już nie przesadzajmy że jest głośna aż tak auta które przejeżdża robią więcej szumu
apacz1mar 17. 2018

Do auta się nie nadaje. Głośne jak cholera i prawie nic nie pompuje. Le …Do auta się nie nadaje. Głośne jak cholera i prawie nic nie pompuje. Lepiej kupić "koło zapasowe w sprayu".


Hałas to jedno, ale do jakiego ciśnienia nabija?
Do samochodu to polecam pompke nozna dwutlokowa. Nieraz mnie i innych uratowala. Nigdy powietrze nie ucieka w kilka sekund. Napompowana opona wystarczy do powrotu do domu lub najblizszego wulkanizatora lub oswietlonego miejsca gdzie mozna bezpiecznie wymienic kolo.
Tbg 😄
To nie blad cenowy, tylko promocja ogolnopolska. Kompresor to taki maly Bottari 250 PSI sprzedawany pod marka One Direction
Miałem taki. Szkoda pieniędzy bo mi koło samochodowe ledwo pompowało,a długo nie pochodził. Lepiej dojazdowe, bo co jeśli opona pięknie?
apacz1mar 17. 2018

Do auta się nie nadaje. Głośne jak cholera i prawie nic nie pompuje. Le …Do auta się nie nadaje. Głośne jak cholera i prawie nic nie pompuje. Lepiej kupić "koło zapasowe w sprayu".


Mylisz się, kupiłem kiedyś samochód na kapciach i poleciem do Kauflanda po tą pompkę. Sam się zdziwiłem że napompowala wszystkie. Fakt pompka była czerwona i myślałem że oddam na gwarancji, a ta działa dalej. Długo to trwa, ale nie dymasz ręcznie!
M4rcinmar 18. 2018

Do samochodu to polecam pompke nozna dwutlokowa. Nieraz mnie i innych …Do samochodu to polecam pompke nozna dwutlokowa. Nieraz mnie i innych uratowala. Nigdy powietrze nie ucieka w kilka sekund. Napompowana opona wystarczy do powrotu do domu lub najblizszego wulkanizatora lub oswietlonego miejsca gdzie mozna bezpiecznie wymienic kolo.pompka nie zawsze pomoże - jak gwóźdź to ok, nawet kilka kilometrów się czasem da zrobić, ale jak jakaś blaszka czy większe rozerwanie opony to 10m nie przejedziesz po napompowaniu, bo tak szybko uchodzi
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Micha_Czech. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst