Niestety, ta okazja już wygasła
Komplet noży 2 szt. Tesco Basic w Tesco, POGŁĘBIENIE PROMOCJI!!!
1022° Zakończono

Komplet noży 2 szt. Tesco Basic w Tesco, POGŁĘBIENIE PROMOCJI!!!

0,79zł7,99zł-90%Tesco Okazje
29
maj 8.
W Tesco Toruń pogłębienie okazji cenowej noży Cook z serii Tesco Basic. Zamiast 1 nóż = 1 zł, teraz jest 1 nóż = 0,40 zł
Aktualizacje społecznościowe
Tesco Bielany Wrocławskie. dwa noże za 79 groszy
Dwa noże szefa kuchni i jakiś mały. Dobre bo tanie Tesco
8593-IdAhR.jpg
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Hunt08/05/2019 21:03

[Obrazek] Dla przypomnienia noże w całej okazałości


Promocja promocji - poczekam, aż będzie taniej najlepiej za darmo
29 Komentarzy
2296164-aLhPl.jpgDla przypomnienia noże w całej okazałości
Hunt08/05/2019 21:03

[Obrazek] Dla przypomnienia noże w całej okazałości


Promocja promocji - poczekam, aż będzie taniej najlepiej za darmo
Pewnie na sklepie nic już nie ma bo autor kupił ostatnią i jedyna w tej cenie cebulę
Edytowane przez: "Sarmados" maj 8.
Sarmados08/05/2019 21:24

Pewnie na sklepie nic już nie ma bo autor kupił ostatnią i jedyna w tej ce …Pewnie na sklepie nic już nie ma bo autor kupił ostatnią i jedyna w tej cenie cebulę


No właśnie, przydałaby się fotka ile tam tego zostało...
Niedługo to będzie za uśmiech bąbelka 😁😁😁
Wreszcie w niezłej cenie :P.
Jakby co na Tesco Kapelanka Kraków nie było, nawet przy poprzedniej wrzucie.
Do rzucania w teściową jak znalazł nie będzie szkoda jak się złamie
Moc cebuly z Toba bracie.
Te noże z tesco to gówno, już ostrzejszy jest taki zaokrąglony do smarowania masła
Pytanie - czy one są warte tej ceny? Czy cena stanowczo za niska? Bo jeśli to nic nie warty szajs, to szkoda zaśmiecać mieszkanie.
Zaostrzysz na brzytwę. Bo praktycznie każdy się da. Będzie się tępił szybciej niż te za 150+zł. Tylko że nie 190X szybciej ...
Komplet
xFAZIKx08/05/2019 22:58

Zaostrzysz na brzytwę. Bo praktycznie każdy się da. Będzie się tępił szybci …Zaostrzysz na brzytwę. Bo praktycznie każdy się da. Będzie się tępił szybciej niż te za 150+zł. Tylko że nie 190X szybciej ...Stary co ty pierniczysz powiedziałbym że tępi się właśnie 250x szybciej niż taki szajs IKEI za 100zł BRILJERA.
Efekt jest taki że z lenistwa kroisz tym tępym szitem i się meczysz wiecej czasu niż te 100 pare złotych warte.
Kupiłam ostatnio, mają okropne, jakby ząbkowane wykończenie...
Takimi nożami to pewnie sam się nie pokroję.
calz08/05/2019 23:04

Stary co ty pierniczysz powiedziałbym że tępi się właśnie 250x szybciej niż …Stary co ty pierniczysz powiedziałbym że tępi się właśnie 250x szybciej niż taki szajs IKEI za 100zł BRILJERA.Efekt jest taki że z lenistwa kroisz tym tępym szitem i się meczysz wiecej czasu niż te 100 pare złotych warte.Powiedzmy że nie wiem o czym mówię, że nigdy nie miałem w rękach noży Benchmade, Kershaw z jakiś kosmicznych stali proszkowych typu S30V, nie wiem jak twardy był Pan Rockwell, czy nie kułem swymi ręcami noży z melonsteel a knives.pl to dla mnie sklep z AGD.
Rozmawiamy jak laicy.


Efekt skali w domowych warunkach kuchennych.
Twierdzisz że nóż za 100zł tępi się 250X wolniej niż ten z okazji za 79gr.
Czyli jeśli ten za 79gr pozostanie ostry zaledwie 1 dzień to ten za 100zł pozostanie ostry 250dni.
2 dni to 500, 3 dni to 750 a jak tydzień to już trzeba by samemu policzyć że dużo.
Nie żebym w to choć odrobinkę wątpił ...

To czy liźnie się ten nóż za 79gr na jakieś aluminie raz dziennie to tylko i wyłącznie wybór użytkownika. Jeśli użytkownik jest leniwy i chce kroić tępym shitem to i nóż za grubą kasę nie pomoże. O noże wystarczy dbać i regularnie je podostrzać. 5 przejazdów po pręcie dziennie i masz brzytwę. Wtedy nawet ten za 79gr będzie dawał frajdę z używania. Tani Turnbox Lanskiego, białe pręty i już.
Ja wciąż mam w kuchni obok noży za grubą kasę nie tylko pikutki ale również stare PRLowskie noże z aluminiową rączką. Dlaczego? Bo mają swoje zastosowania do których nigdy nie użyję droższych noży. Nie są oczywiście brzytwami, ale jeden był. Dla sprawdzenia ;).
xFAZIKx09/05/2019 08:37

Powiedzmy że nie wiem o czym mówię, że nigdy nie miałem w rękach noży Bench …Powiedzmy że nie wiem o czym mówię, że nigdy nie miałem w rękach noży Benchmade, Kershaw z jakiś kosmicznych stali proszkowych typu S30V, nie wiem jak twardy był Pan Rockwell, czy nie kułem swymi ręcami noży z melonsteel a knives.pl to dla mnie sklep z AGD.Rozmawiamy jak laicy.Efekt skali w domowych warunkach kuchennych.Twierdzisz że nóż za 100zł tępi się 250X wolniej niż ten z okazji za 79gr.Czyli jeśli ten za 79gr pozostanie ostry zaledwie 1 dzień to ten za 100zł pozostanie ostry 250dni.2 dni to 500, 3 dni to 750 a jak tydzień to już trzeba by samemu policzyć że dużo.Nie żebym w to choć odrobinkę wątpił ...To czy liźnie się ten nóż za 79gr na jakieś aluminie raz dziennie to tylko i wyłącznie wybór użytkownika. Jeśli użytkownik jest leniwy i chce kroić tępym shitem to i nóż za grubą kasę nie pomoże. O noże wystarczy dbać i regularnie je podostrzać. 5 przejazdów po pręcie dziennie i masz brzytwę. Wtedy nawet ten za 79gr będzie dawał frajdę z używania. Tani Turnbox Lanskiego, białe pręty i już.Ja wciąż mam w kuchni obok noży za grubą kasę nie tylko pikutki ale również stare PRLowskie noże z aluminiową rączką. Dlaczego? Bo mają swoje zastosowania do których nigdy nie użyję droższych noży. Nie są oczywiście brzytwami, ale jeden był. Dla sprawdzenia ;).


Co to są te białe pręty?
Dzieki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst