Komplet bielizny za 39,99zł @ Lidl
78°Zakończono

Komplet bielizny za 39,99zł @ Lidl

39,99zł
Pepper 12
lut 7. 2016
W Lidlu od wczoraj (06.02) w sprzedaży komplet bielizny "walentynkowej" w cenie 39,99zł.

W zestawie:
  • koszulka z regulacją ramiączek
  • stringi

Do wyboru 3 wzory.
Rozmiary: S-L

Najlepsze komentarze

Stulejarzom szkoda, bo nie maja nikogo komu mogliby to kupic, dlatego tak jęczą
12 Komentarzy

Pani da mi pół kilo ziemniaków, trzy pomidorki, papier toaletowy i może jeszcze ten komplet bielizny

Bielizna w lidlu... Walentynkowa... To już lepiej za te 4 dyszki kupcie swoim kobitkom kwiaty

Autor Pepper

Nie wiem co wy chcecie, przecież to jest komplet na specjalne okazje, a nie bielizna do noszenia na co dzień - to nie musi być Triumph

Nie podoba się Wam czy o co chodzi ?

Stulejarzom szkoda, bo nie maja nikogo komu mogliby to kupic, dlatego tak jęczą

Funataro dobrze mówi, polać mu

FunataroLut 7.

Stulejarzom


Co to za słowo, skąd pochodzi i co oznacza?

Określenie przejęte przez wykop dla życiowych nieudaczników często używana wraz z tagiem #przegryw - a z wikipedii: męskie schorzenie wrodzone lub nabyte polegające na zwężeniu ujścia napletka, które uniemożliwia (stulejka całkowita) lub utrudnia (stulejka częściowa) ściąganie napletka (we wzwodzie lub w stanie spoczynku penisa).

FunataroLut 7.

Stulejarzom szkoda, bo nie maja nikogo komu mogliby to kupic, dlatego tak jęczą


No raczej nie wyobrażam sobie kupić czegoś takiego mojej żonie... Chyba, że masz taką żonę która zasługuje na takie "cacko".

zorkaLut 7.

Nie wiem co wy chcecie, przecież to jest komplet na specjalne okazje, a nie bielizna do noszenia na co dzień - to nie musi być Triumph


Na specjalne okazje czyli powinien być również specjalny. Garnitur też kupujesz w biedronce? Przecież też nie chodzisz w nim codziennie.

zbychuLut 8.

No raczej nie wyobrażam sobie kupić czegoś takiego mojej żonie... Chyba, że masz taką żonę która zasługuje na takie "cacko". Na specjalne okazje czyli powinien być również specjalny. Garnitur też kupujesz w biedronce? Przecież też nie chodzisz w nim codziennie.Dalej pytam co jest z tym nie tak ? Czym się różni to "cacko" według Ciebie od innych? Aha, jakby było w calzedonii po 150zł to już by było fajne?

RBiniuLut 8.

Dalej pytam co jest z tym nie tak ? Czym się różni to "cacko" według Ciebie od innych? Aha, jakby było w calzedonii po 150zł to już by było fajne?


Serio nie widzisz różnicy w jakości produktów? Nie mówię, że niczego nie nosi się "dla marki" ale jeśli kłócisz się, że bielizna w Lidlu jest jakościowo taka sama jak ta z Triumpha czy wspomnianej przez Ciebie Calzedonii to bez sensu taka kłótnia. To już nie kwestia tylko jakości materiałów ale też sposobu szycia, szwów, itp. itd. Też kiedyś nosiłem cottonworldy ale od kiedy mamy w Polsce większy dostęp do lepszych marek to moje dupsko nosi się trochę lepiej. Tak samo z pidżamami - porównaj te z rynku i te np. z Intimissimi. A druga sprawa to estetyka tych rzeczy z Lidla... ale to już podobno o gustach się nie dyskutuje, a i w sieciówkach też zdarzają się takie potworki.

Na aliexpress też można kupić np. (jak już jesteśmy w temacie bielizny specjalnej) pończochy za 0,90$. Uważasz, że niczym nie różnią się od tych za 8 dyszek w Polsce?

I na koniec, jak to ktoś kiedyś powiedział, nie stać mnie na kupowanie tanich rzeczy. Wolę kupić np. dobre spodnie za 300 zł niż w Reserved za 100 zł. W Levisach pochodzę spokojnie kilka lat, a tamte mam na jeden sezon (przetarcia, rozciąganie w kolanach, strzępienie szwów, odbarwienia).

Wreszcie konkretna odpowiedź.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst