Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Kompleksowy system Wi-Fi mesh Mercusys Halo H50G (3-pack)

cze 20. 2022
Najniższa cena w historii Peppera, oprócz oferty Morele, którą anulowali przed wysyłką
Allegro za 388,89zł
Ceneo za 356,99zł (ta oferta)

Ze strony:

Kompleksowy system Wi-Fi mesh Mercusys Halo H50G (3-pack) - Stwórz jednolitą sieć Wi-Fi – Dzięki zaawansowanej technologii Mesh jednostki Halo tworzą jednolitą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie i tym samym haśle.

Sieć Wi-Fi dostępna zawsze i wszędzie
i zapewnienie dostępu do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu o powierzchni 550 m². Korzystaj z sieci

Płynny roaming
Urządzenia dodane do sieci automatycznie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej wydajności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu podczas przemieszczania się po domu z urządzeniem mobilnym.

Idealny sprzęt do każdego domu
System Halo H50G składa się z kilku jednostek, aby spełnić wymagania wielkościowe większości domów. Zasięg sieci Wi-Fi mesh możesz zwiększyć w dowolnym momencie- wystarczy, że dodasz kolejną jednostkę Halo.

Sześć wzmacniaczy sygnału
Halo H50G wykorzystuje szęść zaawansowanych wzmacniczy i odbiorników sygnału, dzięki czemu zapewnia większą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane przez połączone urządzenia zdecydowanie szybciej. Odległości transmisji są tym samym większe, a sygnał wysyłany w kierunku urządzeń Wi-Fi silniejszy.

Rozrywka bez końcana wszystkich urządzeniach
Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo zapewniają dostęp do dwóch pasm szybkiej sieci bezprzewodowej, których prędkości osiągają łącznie 1,9 Gb/s. Sześć jednoczesnych strumieni danych oznacza, że Halo H50G jest w stanie zapewnić większą przepustowość połączeń, a tym samym większe prędkości Internetu, niezbędne do płynnej transmisji strumieniowej, grania w gry i pobierania plików.

Smart Connect
Smart Connect łączy ze sobą pasma 2,4 GHz oraz 5 GHz poprzez wspólną nazwę SSID. Funkcja umożliwia inteligentne łączenie urządzeń z najlepszym dostępnym pasmem Wi-Fi, zapewniając tym samym płynną transmisję danych.

Technologia Beamforming dla ukierunkowanego sygnału
Technologia Beamforming umożliwia wykrywanie urządzeń i przesyłanie w ich kierunku mocnego sygnału Wi-Fi, nawet jeśli znajdują się w odległej lokalizacji lub mają niski poziom zasilania.

Gigabitowe portyi automatyczne wykrywanie WAN/LAN
Dzięki funkcji automatycznego wykrywania WAN/LAN nie ma potrzeby wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania urządzenia. System Halo H50G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego przez ISP i zapewnia niesamowicie dużą prędkość przesyłu danych do urządzeń przewodowych. Jest to możliwe ze względu na obecność w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niż porty Ethernet.


Główne cechy:
  • Płynny roaming – Podczas przemieszczania się po domu urządzenia automatycznie przełączają się między jednostkami Halo, aby korzystać z najlepszego sygnału i najszybszego połączenia.
  • Zasięg sieci w całym domu – Superszybka sieć bezprzewodowa obejmuje swoim zasięgiem powierzchnię 550 m².
  • 1,9 Gb/s w dwóch pasmach sieci Wi-Fi – Halo H50G gwarantuje szybkie i stabilne połączenia, których łączne prędkości osiągają nawet 1900 Mb/s i umożliwia współpracę ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych i modemów.
  • Łatwe zarządzanie poprzez aplikację – Korzystając z aplikacji MERCUSYS, błyskawicznie skonfigurujesz i przejmiesz kontrolę nad siecią Wi-Fi.
  • Gigabitowe porty – Każda jednostka Halo wyposażona jest w 3 porty gigabitowe, dzięki czemu połączenia przewodowe osiągają bardzo duże prędkości.
Aktualizacje społecznościowe

24 Komentarze