Niestety, ta okazja już wygasła
Komiksy paragrafowe w Auchan
731° Zakończono

Komiksy paragrafowe w Auchan

5zł29,99zł-83%Auchan Okazje
19
731° Zakończono
Komiksy paragrafowe w Auchan
paź 25. 2020Dostępność Pomorskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na okazję natknąłem się w Auchan w Gdyni, ale jeden komiks już kiedyś wyrwałem w innym Auchan, z tym że wtedy cena w promocji była wyższa. Dlatego zakładam, że okazja ogólnopolska.

Opis ze strony rebel.pl:
Gra paragrafowa i komiks w jednym! Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.

Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród.

Pełen opis przykładowego komiksu:
rebel.pl/ksi…tml
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
19 Komentarzy
Prześlij Komentarz