Niestety, ta okazja już wygasła

Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-820F Czarny (1 szt.)

mar 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:


Mocna kolumna głośnikowa
518774_1.jpg


Idealna kolumna do większych pomieszczeń

Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-820F świetnie się sprawdzi w pokojach o średniej i dużej powierzchni. Z uwagi na jej olbrzymią moc maksymalną, poradzi sobie w pomieszczeniach wielkości 40 metrów kwadratowych, a nawet większych. To nie tylko doskonałe rozwiązanie, gdy przygotowujesz domową imprezkę, ale również wtedy, gdy lubisz otaczać się dźwiękiem i chcesz, by towarzyszył Ci w każdej części własnego domu. Gdy ustawisz kolumnę w odpowiednim miejscu, będziesz w stanie osiągnąć odpowiednią akustykę, a muzyka zacznie się rozchodzić równomiernie po całym budynku. Niezależnie od tego, czy pójdziesz na drugie piętro, czy zejdziesz do piwnicy, ulubione piosenki będą towarzyszyły Ci już wszędzie.

518774_1.jpg
Najlepszy wybór do systemu kina domowego

Lubisz, gdy wciska Cię w fotel z emocji w trakcie oglądania filmu? A może chciałbyś poczuć się jak na sali kinowej podczas seansu 3D? Kolumnę głośnikową KLIPSCH R-820F koniecznie powinieneś wybrać, jeśli kompletujesz własny zestaw kina domowego. Z nią każdą produkcję obejrzysz z przyjemnością, a realistyczny dźwięk efektów specjalnych sprawi, że poczujesz się, jakbyś był obecny na miejscu wydarzeń rozgrywających się na ekranie. A to przecież o to chodzi w każdym filmie, by poczuć całym sobą jego klimat i przeżywać niesamowite zwroty akcji wraz z jego bohaterami. Jakość dźwięku niesamowicie wpływa na odbiór każdej produkcji kinowej, więc koniecznie zwróć na nią uwagę, wybierając kolumny do kina domowego.

518774_1.jpg
Odporna na zarysowania okleina winylowa

Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-820F ma wyjątkowo wytrzymałą obudowę. Do jej konstrukcji użyto MDF, którą pokryto dodatkowo odporną na zarysowania okleiną winylową w kolorze czarnym. Dzięki temu na powierzchni kolumny nie pojawią się przypadkowe, szpecące ją zadrapania. Jest to szczególnie ważne, jeśli w domu posiadasz zwierzęta, które podczas zabawy mogłyby porysować ją pazurkami. Co więcej, oprócz większej odporności, dzięki okleinie winylowej urządzenie zyskało nowoczesny wygląd, a to przekłada się bezpośrednio na elegancki styl.

518774_1.jpg
Stylowe miedziane membrany

Głośnik niskotonowy kolumny głośnikowej KLIPSCH R-820F został wyposażony w charakterystyczne, miedziane membrany. Nadają one urządzeniu niezwykłego wyglądu i podnoszą jego wydajność. Dzięki nim kolumna od razu rzuca się w oczy i nie przejdziesz obok niej obojętnie. Nie wierzysz nam? Spytaj swoich gości! Niezwykle stylowo będzie wyglądać w Twoim salonie i nie może jej tam zabraknąć.

518774_1.jpg
Zawartość zestawu

Zakupując kolumnę głośnikową KLIPSCH R-820F, otrzymujesz urządzenie podstawowe oraz kabel zasilający.
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Prześlij Komentarz