Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Kołobrzeg | Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem
881°

Kołobrzeg | Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem

8
881°
Kołobrzeg | Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem
wrz 24. 2020Dostępność Ogólnopolska
Od 25 września co piątek będzie można bezpłatnie zwiedzić miasto wspólnie z certyfikowanym podróżnikiem. 2-godzinnny spacer po Kołobrzegu obejmie ratusz, katedrę, molo, pomnik zaślubin Polski z morzem, Regionalne Centrum Kultury, latarnię morską, port pasażerski, bindaż grabowy, źródełko solankowe na wyspie solnej oraz marinę solną i port jachtowy.

Zwiedzanie odbędzie się zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa


301961.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Bez przewodnika codziennie za darmo.
8 Komentarzy
Bez przewodnika codziennie za darmo.
Kołobrzeg, piękne miasto, lubię tutaj wracać.
+ za fajną inicjatywę dla miasta i wrzucającego - może inne wezmą przykład (choć już w kilku jest takie, co prawda nie "bezpośrednio" miejskie i za 'co łaska' więc jak na Janusza przystało będzie za darmo, ale myślę warto jednak trochę wrzucić do 'plecaka' przewodnika zwłaszcza jak się jakiś dobry trafi).
@Mr. przewodnik potrafi urozmaicić takie zwiedzanie różnymi ciekawostkami/historycznymi odniesieniami więc jak dla mnie lepiej z przewodnikiem niż czytać stronę miasta (jeżeli coś na niej jest - nie wiem) czy wiki.
Ale w języku polskim czy po niemiecku ? 🤭
Polecam Dźwirzyno, zaraz za Kołobrzegiem. Zadupie z jedną turystyczną ulicą wzdłuż morza, wszystkie wejścia na plażę przez las (w nocy tak średnio), za to Januszy tyle co na Małyszu pod Wielką Krokwią w 2002.
Na końcu zawsze stare baby dają cos w łape więc wtedy każdy zaczyna dawać, znajomy opowiadał, więc czy w 100% za darmo ciężko powiedzieć
PrzejściaNiema25/09/2020 03:40

Na końcu zawsze stare baby dają cos w łape więc wtedy każdy zaczyna dawać, …Na końcu zawsze stare baby dają cos w łape więc wtedy każdy zaczyna dawać, znajomy opowiadał, więc czy w 100% za darmo ciężko powiedzieć


Aha
Heh teraz to juz pewnie powiat czerwony wiec raczej sobie nie pozwiedzacie za bardzo
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst