Niestety, ta okazja już wygasła
Kolejna okazja na Bitdefender total security 2019 dla 5 urządzeń rozszerzony trial 90 dni za free. Możliwość dłuższej subskrybcji.
150° Zakończono

Kolejna okazja na Bitdefender total security 2019 dla 5 urządzeń rozszerzony trial 90 dni za free. Możliwość dłuższej subskrybcji.

AvatarUsunięty8445724
gru 4. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bitdefender Total Security na 90 dni.
Standardowo podajemy kilka maili i działa na naszym głównym koncie bez problemu.
Można nabić kilka lat.

Instrukcja jak zrobić na dłuższy czas:
1. zakładamy konto w Bitdefender Central które będzie naszym głównym
2. W promocji z linka wpisujemy kilka maili, na różne skrzynki pocztowe.
3. Maile powinny dojść z przyciskiem do kliknięcia "zainstaluj teraz"
4. Po kliknięciu tego przycisku przenosi nas do Bitdefender Central ale możemy zalogować się głównym kontem
5. Czyli trzymamy te kilka maili i jak nam się skończy 90 dni to klikamy na kolejnego maila i przedłużamy.
Aktualizacje społecznościowe
Windows Deal Okazje

Grupy

24 Komentarze
Plusik leci, ale i tak wolę używać "ruskiego szpiega"
jacekgothic04/12/2018 10:43

Plusik leci, ale i tak wolę używać "ruskiego szpiega"


A który to ?
Avatar
Usunięty84457
adamsky197952 s

A który to ?Jewgieniej Kaspersky tow. KGB :-)
Miałem jeszcze internet security na 104dni ale zastąpiłem tym totalem na 91dni. Dzieki
Na pewno to będzie działać kilka lat i gdzie te meile podać?

Jak podałem inny e-mail to tylko zapytali czy zastąpić istniejącą subskrypcje, a nie przedłużyło nic. Jak przedłużyć o kolejny okres?
Edytowane przez: "TigerGG" gru 4. 2018
Też nie wiem jak "nabić". Mi po prostu kolejna 3 miesięczna zamienia aktualną.
No właśnie... Ja już używam i mam konto. Jak korzystam z Twojego linka to ponownie każe mi instalować program na kompie.
Jest jakaś inna metoda? Jak niby można "nabić kilka lat"??????

Czyli lipa z tym "nabijaniem".... Minus.
Autor coś napisze?
Edytowane przez: "bigg.bitt" gru 4. 2018
Avatar
Usunięty84457
bigg.bitt1 g, 31 min

No właśnie... Ja już używam i mam konto. Jak korzystam z Twojego linka to p …No właśnie... Ja już używam i mam konto. Jak korzystam z Twojego linka to ponownie każe mi instalować program na kompie.Jest jakaś inna metoda? Jak niby można "nabić kilka lat"??????Czyli lipa z tym "nabijaniem".... Minus.Autor coś napisze?Autor ma inne życie niż siedzenie na Pepperze non stop.
Żadna lipa dodam zaraz instrukcję.
Avatar
Usunięty84457
murlander1 g, 33 min

Też nie wiem jak "nabić". Mi po prostu kolejna 3 miesięczna zamienia ak …Też nie wiem jak "nabić". Mi po prostu kolejna 3 miesięczna zamienia aktualną.Trzymaj maila z aktywacją i jak Ci się skończy to będzie kolejne 90 dni.
Avatar
Usunięty84457
TigerGG2 g, 1 min

Na pewno to będzie działać kilka lat i gdzie te meile podać?Jak podałem inn …Na pewno to będzie działać kilka lat i gdzie te meile podać?Jak podałem inny e-mail to tylko zapytali czy zastąpić istniejącą subskrypcje, a nie przedłużyło nic. Jak przedłużyć o kolejny okres?Poczekać jak się skończy obecna i przedłużyć na kolejne 90 dni z innego maila.
Przy Windowsie 10 wszelkie antywirusy są już zbędne. Oczywiście trzeba mieć też mózg, bo żaden antywir nie uchroni od bezmyślnego klikania i instalowania wszystkiego co popadnie.
Zainstalowany. Dzięki
Co ważne, można wybrać polski interfejs
tonsil1204/12/2018 14:04

Przy Windowsie 10 wszelkie antywirusy są już zbędne. Oczywiście trzeba mie …Przy Windowsie 10 wszelkie antywirusy są już zbędne. Oczywiście trzeba mieć też mózg, bo żaden antywir nie uchroni od bezmyślnego klikania i instalowania wszystkiego co popadnie.


Brednie.
tonsil1204/12/2018 14:13

Wow ale argumenty


bo mówisz nie prawdę, oprucz wirusów masz malware i spyware i przed nimi windows na pewno nie chroni, co róż w w10 jakieś błędy są wykrywane, czy w samym systemie czy jeszcze poniżej (w procesorach , uefi itp..)
w10 owszem jest bezpieczniejszy od poprzednich W, ale nie zapewnia 100% ochrony
AloneInTheDark04/12/2018 14:26

bo mówisz nie prawdę, oprucz wirusów masz malware i spyware i przed nimi wi …bo mówisz nie prawdę, oprucz wirusów masz malware i spyware i przed nimi windows na pewno nie chroni, co róż w w10 jakieś błędy są wykrywane, czy w samym systemie czy jeszcze poniżej (w procesorach , uefi itp..) w10 owszem jest bezpieczniejszy od poprzednich W, ale nie zapewnia 100% ochrony


Ale to wszystko o czym mówisz bierze się z bezmyślnego klikania we wszystkie linki, załączniki itp.
tonsil1204/12/2018 14:42

Ale to wszystko o czym mówisz bierze się z bezmyślnego klikania we ws …Ale to wszystko o czym mówisz bierze się z bezmyślnego klikania we wszystkie linki, załączniki itp.


nie koniecznie, możesz zostać zainfekowany tylko dlatego że przeglądarka wyświetliła reklamę - a na to nie masz wpływu, nic nawet nie musisz klikać, możesz pobrać też legalne oprogramowanie które zostało zmodyfikowane u źródła i rozniosła się wraz z aktualizacją (bo np ktoś przejął jakiś produkt albo się włamał i zmodyfikował program)
AloneInTheDark9 min

nie koniecznie, możesz zostać zainfekowany tylko dlatego że przeglądarka wy …nie koniecznie, możesz zostać zainfekowany tylko dlatego że przeglądarka wyświetliła reklamę - a na to nie masz wpływu, nic nawet nie musisz klikać, możesz pobrać też legalne oprogramowanie które zostało zmodyfikowane u źródła i rozniosła się wraz z aktualizacją (bo np ktoś przejął jakiś produkt albo się włamał i zmodyfikował program)


Ja od siebie polecam Eset Smart Security. Tego Bitdefendera ciągle w promocjach gdzieś widać, a w przypadku ochrony to zawsze źle wróży.
jacekgothic4 g, 43 min

Plusik leci, ale i tak wolę używać "ruskiego szpiega"


ruski szpieg mi się kończy za 2 miesiące, nie zaszkodzi wypróbować innego tym bardziej, że za darmochę kliknąć w linka mogę co 3 miechy. Spokojnie można używać tego samego konta gmail wielokrotnie wystarczy po nazwie dodać [+cokolwiek] np.: twój adres emai to: [email protected]gmail.com --> [email protected]gmail.com i już :-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst