Koleje Mazowieckie - przejazdy i parkingi za darmo 22.09
427°Zakończono

Koleje Mazowieckie - przejazdy i parkingi za darmo 22.09

5
wrz 16. 2016
  • "Spółka „Koleje Mazowieckie - KM” informuje, że 22 września 2016 r. (czwartek), w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu, można nieodpłatnie podróżować pociągami Kolei Mazowieckich na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kam., Drzewica, a także nieodpłatnie pozostawić pojazdy na parkingach systemu „Parkuj i Jedź” zarządzanych przez Koleje Mazowieckie. Pierwszeństwo w korzystaniu z parkingów posiadają osoby z wykupionymi wcześniej biletami parkingowymi. Nieodpłatnie, w tym dniu, z parkingu można skorzystać w ramach wolnych miejsc."
27256-btau8.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Koleje Mazowieckie OkazjePodróże
5 Komentarzy
Autor
Dodam tylko, że poprzednim razem, nie było potrzeby pobierania darmowego biletu w kasie.
No właśnie jakiś regulamin akcji?? Co by mnie kanar nie zaskoczył ?
Autor
Mają wolne. Kasy też nie sprzedają biletów na KM.
Koleje Mazowieckie to jeden z gorszych przewoźników. Brak możliwości kupna biletu on-line, parkingi czynne tylko w tygodniu. Chciałem raz zostawić auto w sobotę rano i odebrać w niedzielę popołudniu. Pani w kasie powiedziała, że w weekend parking zamknięty i tyle. Poza tym często obsuwy czasowe.
Dunaywrz 17. 2016

Koleje Mazowieckie to jeden z gorszych przewoźników. Brak możliwości kupna …Koleje Mazowieckie to jeden z gorszych przewoźników. Brak możliwości kupna biletu on-line, parkingi czynne tylko w tygodniu. Chciałem raz zostawić auto w sobotę rano i odebrać w niedzielę popołudniu. Pani w kasie powiedziała, że w weekend parking zamknięty i tyle. Poza tym często obsuwy czasowe.Z tym Parkingiem masz rację. Wygląda to jak prywatny parking dla swoich pracowników biurowych. Należałoby im uświadomić że w sobotę i niedzielę też niektórzy pracują. Poza tym godziny otwarcia w tygodniu... jeśli pracujesz na drugą zmianę to zapomnij że odbierzesz samochód... parking do 22giej.... ponury żart.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy