Niestety, ta okazja już wygasła

Kołdra obciążeniowa Gravity Blanket Senso-Rex 135x200

lis 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena obniżka na kołdry obciążeniowe, jeśli ktoś wierzy w ten wynalazek

Promocja jest również na większy model oraz na modele dziecięce.


Kołdra obciążeniowa umożliwia osiągnięcie spokojnego i głębokiego snu, redukując napięcie mięśniowe, skumulowany ból i stres.
Kołdra Gravity to rodzaj kołdry obciążeniowej w wersji ekskluzywnej. Obciążenie tworzą kulki szklane i silikonowe, które jest całkowicie ekologiczne i zapobiega rozwojowi roztoczy, dzięki czemu jest bezpieczna dla alergików. Niezwykle miła i przyjemna w dotyku podszewka z mięciutkiego velvetu z jednej strony zdobiona pikowaniem i przywiązywana do kołdry na troczki w środku, dzięki czemu wypełnienie nie przesuwa się wewnątrz.

Nacisk ciężaru kołdry zmniejsza napięcie mięśniowe, podnosi poziom serotoniny, uwalnia od natłoku myśli, wycisza, pozwalając osiągnąć głęboki i spokojny sen.
Kołdra obciążeniowa zalecana jest zarówno dla dzieci i dorosłych z podwyższonym poziomem aktywności i zaburzeniami koncentracji. Reguluje procesy integracji sensorycznej, w których układ nerwowy odbiera bodźce zmysłowe. Zaburzenia tego procesu powoduje błędne reakcje na bodźce uniemożliwiające prawidłowe funkcjonowanie społeczne i rozwój.
Stres, napięcie, nerwobóle powodująCE trudności w koncentracji, zmęczenie przeszkadzające w pracy, czy budowaniu relacji społecznych.
Dzięki spaniu pod kołdrą obciążeniową osiągniesz wewnętrzną harmonię, która będzie miała pozytywny wpływ na jakość życia.

Kołdry obciążeniowe można prać w 30 stopniach.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz