Kod zniżkowy o wartości 170zł na noclegi @ Airbnb
39°Zakończono

Kod zniżkowy o wartości 170zł na noclegi @ Airbnb

Pepper 6
paź 10. 2014
Serwis dzięki któremu zarezerwujemy kwatery na całym świecie - Airbnb, udostępnił dla użytkowników, którzy wykonują swoją PIERWSZĄ rezerwację kod rabatowy o wartości 170zł!

KOD: BelongToTheWorld

Kod aktywuje się przy minimalnej kwocie rezerwacji 340zł

Ale to nie wszystko!
Jeśli dopiero zakładacie konto w serwisie - warto to zrobić z reflinka (polecenia innego użytkownika - znajdziecie bezproblemowo takowe w sieci). Dzięki temu dostaniecie dodatkowe 79zł zniżni do wykorzystania przy pierwszej rezerwacji. Wyżej wymieniony kod oraz zniżka za założenie konta sumują się.

Pula kodów jest ograniczona, tak więc warto spieszyć się z rezerwacjami.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Warto zarejestrować się z reflinka i zyskać jeszcze więcej.
Jak coś mogę podać swój
Autor Pepper
Prosiłbym o nie umieszczanie reflinków, komentarze które będą je zawierały będą automatycznie usuwane. Takie mamy zasady ( pl.pepper.com/about ) - jak ktoś będzie chciał znaleźć, zrobi to bezproblemowo na dowolnym forum:)
Okej Kaban!
Probowalam zarezerwowac ostatnio nocleg, niestety po 10 czy 15 wyslanych zapytaniach zrezygnowalam. Nawet uzytkownicy, ktorzy mieli bardzo duzo opinii nie raczyli nawet odpisac. A szkoda - pieniadze na koncie blokowane na ten czas sa...
Airbnb jest dla inteligentnych i szczerych. Jeśli nie wypełnisz profilu i odpowiednio nie opiszesz celu wyjazdu nie licz na tanie łózko do balangi. Pisząc za granicę trzeba znać trochę języka, miejscowy savoir i mieć jakieś referencje (zrób je choćby w kraju)
Troche bez sensu jesli mialabym na sile korzystac z portalu w polsce, kiedy nie ma takiej potrzeby. Oczywistym jest przeciez ze zapytania pisane byly po angielsku. Nie bylo to jedno zdanie, a profil nie jest pusty. Wiele lat korzystalam z CS i bylo mniej problemow ze znalezieniem darmowego noclegu u kogos, nizeli tutaj w mieszkaniu przystosowanym do wynajmu, za pieniadze (czesto nie male). Dlatego sie zawiodlam.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy