Kod rabatowy o wartości 20 PLN na przejazdy taksówkami iTaxi!
171°Zakończono

Kod rabatowy o wartości 20 PLN na przejazdy taksówkami iTaxi!

4
lis 27. 2015
Przejazdy taksówkami z aplikacją iTaxi tańsze o 20 PLN dzięki kodowi rabatowemu. Możliwe są również darmowe kursy!


iTaxi to ponad 10 000 taksówek w ponad 100 miastach. Poprzez aplikację iTaxi możesz zamówić kierowcę m.in. w Białymstoku, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu.

Kod, który należy wprowadzić w aplikacji mobilnej, ważny jest do godz. 23:59 w dniu 24 grudnia 2015 i obniża cenę pierwszego kursu o 20 PLN. W przypadku kursu w kwocie wyższej niż wartość kodu rabatowego, dopłacacie różnicę płatnością mobilną w ramach aplikacji.

Kod promocyjny: empik

Aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS, Android i Windows Phone.

Pobierz aplikację:

Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
ktoś korzystał - polecacie?
Ja korzystam i polecam
A czy ten kod jest jednorazowowy?
Pepper
@Maro iTaxi jest jedną z droższych opcji w Poznaniu - w zależności od auta są różne ceny (na mapce pojawia się cena za kilometr). Ceny wahają się od 2,50zł/km do chyba 4zł/km. Korzystałem raz, chyba na wybory albo z innej jakiejś takiej okazji - że za darmo było i generalnie wszystko ok. Normalnie jednak w ciągu dnia wolę zamówić z innej korporacyjnej taksówkę, bo jest nawet taniej niż w UBERZE (a nim z kolei tylko w nocy opłaca się jeździć). W Poznaniu Uber ma ceny 7zł początkowej i 1,7zł/km, iTaxi ma chyba 6,5zł początkowej i 2,5-4zł km, a korporacje 4,98zł początkowej i 1,62zł km w pierwszej strefie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy