Niestety, ta okazja już wygasła
Kod rabatowy 16% na OC i AC w Link4
-263° Zakończono

Kod rabatowy 16% na OC i AC w Link4

12
lis 9. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam
Nie mogłem skorzystać z kodu w Axa wiec zmuszony byłem wybrać Link4.
Nawet jestem z tego zadowolony ponieważ Link4 jako nie wiele firm posiada AC od samej kradzieży czyli Smartcasco.
Link do poczytania mfind.pl/aka…ac/

Mini autocasco Link4 – najszerszy zakres, atrakcyjne cenyMimo, że od niedawna właścicielem Link4 jest grupa PZU, to w świadomości konsumentów Link4 funkcjonuje jako odrębna firma. W dalszym ciągu oferuje też produkty inne niż PZU. W zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych oprócz polis OC i AC klient ma możliwość dokupienia również polisy nazwanej przez Link4 “smartcasco”. Dokupienia, ponieważ podobnie jak w przypadku AXA, smartcasco nie występuje jako odrębny produkt, a jedynie jako dodatek do OC.

Jako jedyne spośród trzech porównywanych towarzystw, Link4 proponuje ubezpieczenie w kilku wariantach. Klient, który zdecyduje się na OC w tej firmie, będzie mógł dostosować smartcasco do swoich potrzeb wybierając ochronę spośród wariantów, które obejmują:

  • Żywioły
  • Kradzież
  • Kradzież i żywioły
  • Szkodę całkowitą i żywioły
  • Szkodę całkowitą, żywioły i kradzież
Wybór pierwszego wariantu oznacza, że ochroną ubezpieczeniową objęte zostają szkody częściowe oraz całkowite będące następstwami nagłych działań sił przyrody. Np. pożaru, huraganu, gradu czy powodzi. W związku z możliwością otrzymania odszkodowania z tytułu powstania szkody częściowej, ochronie podlega też wyposażenie pojazdu. Każdorazowa wypłata odszkodowania pomniejsza sumę ubezpieczenia o wypłaconą kwotę.
W przypadku wyboru opcji “kradzież” ochroną ubezpieczeniową objęte zostaje tylko zdarzenie kradzieży pojazdu. Wypłacone odszkodowanie będzie równać się wartości pojazdu w dniu kradzieży, jednak nie może być ono większe niż suma ubezpieczenia. Której wysokość jest ustalana na podstawie rynkowej wartości samochodu. Za szkody kradzieżowe Link4 nie odpowiada na terenie Rosji, Mołdawii, Ukrainy i Białorusi. Jeśli natomiast zdecydujesz się na ubezpieczenie pojazdu od skutków żywiołów i kradzieży to pamiętaj, że wypłata odszkodowania może zostać pomniejszona o wypłacone wcześniej pieniądze z tytułu szkód częściowych. Innowacyjna jest możliwość wzbogacenia polisy o ochronę w przypadku zajścia szkody całkowitej. Dzięki temu wariantowi (nie może występować sam – jedynie w połączeniu z innymi opcjami) odszkodowanie możesz dostać również wtedy, kiedy Twój samochód ulegnie całkowitemu zniszczeniu w wyniku zderzenia z innym pojazdem, przedmiotem lub padnie ofiarą wandalizmu.
Link4 może też pochwalić się zniesieniem udziału własnego oraz franszyzy integralnej, co oznacza, że w przypadku powstania szkody nie będziesz musiał pokryć części jej naprawy z własnej kieszeni a dodatkowo ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność za najdrobniejsze szkody. Zdecydowanie jest to opcja działając na korzyść klienta. OWU przewidują również możliwość naprawy szkód powstałych poza granicami Polski.
Aktualizacje społecznościowe
Link4 OkazjeLink4 promocja

Grupy

12 Komentarzy
Powodzenia z Link4 Nikt nie robi chyba większych problemów przy wypłacie odszkodowania Ostatnio niestety miałem "przygodę" z idiotą na drodze i akurat Link4 się trafiło, kpina totalna na każdym kroku.
Ja im już nie ufam. Po odstąpieniu zwracali kasę przez ponad dwa miesiąc. UOKiK już im nakładał kary. A mnie nawet w oficjalnych odpowiedziach kombinowali z datami.
Ja niedawno sprzedałem samochód, który miałem ubezpieczony właśnie w link 4. Po tygodniu miałem przelew na konto. Aż się zdziwiłem. Pozytywnie.
Szkoda tylko, że już ubezpieczyłem następny samochód. Teraz miałbym taniej.
Edytowane przez: "Sylwester76" lis 9. 2018
MalwinMalwinski19 min

Powodzenia z Link4 Nikt nie robi chyba większych problemów przy w …Powodzenia z Link4 Nikt nie robi chyba większych problemów przy wypłacie odszkodowania Ostatnio niestety miałem "przygodę" z idiotą na drodze i akurat Link4 się trafiło, kpina totalna na każdym kroku.


OC musiałem kupić 670zł i dobrałem AC od kradzieży za 180zł Wiec majątek żaden ,tyle to ludzie płaca miesięcznie za parking pod chmurka.
Sylwester7612 min

Ja niedawno sprzedałem samochód, który miałem ubezpieczony właśnie w link 4 …Ja niedawno sprzedałem samochód, który miałem ubezpieczony właśnie w link 4. Po tygodniu miałem przelew na konto. Aż się zdziwiłem. Pozytywnie.Szkoda tylko, że już ubezpieczyłem następny samochód. Teraz miałbym taniej.


Tez sprzedałem auto miesiąc temu i pare dni temu dostałem od nich smsa czy chce zwrot za OC wysłałem sma ze tak i myślałem ze jakieś jaja ale widzę ze moge dostać przelew za pare dni
Działa jeszcze "Marketing". Ostatnio wpisałem i babeczka z infolinii oddzwaniając poinformowała mnie, iż jest to ich najwyższy rabat
Link4... Każdemu kto miał albo będzie miał kiedyś styczność z góry współczuję
Link4 należy do PZU.
MalwinMalwinski09/11/2018 20:40

Powodzenia z Link4 Nikt nie robi chyba większych problemów przy w …Powodzenia z Link4 Nikt nie robi chyba większych problemów przy wypłacie odszkodowania Ostatnio niestety miałem "przygodę" z idiotą na drodze i akurat Link4 się trafiło, kpina totalna na każdym kroku.


To zrob w aso bezkosztowo. Mi pzu wycenilo szkole na 1296 zl. W aso zrobili za 3600 + tydzien auta zastepczego. Ale jak sie chce zarobic na wypadku to faktycznie nie daja sie robic.
BezaZhipsterow3 g, 19 min

To zrob w aso bezkosztowo. Mi pzu wycenilo szkole na 1296 zl. W aso …To zrob w aso bezkosztowo. Mi pzu wycenilo szkole na 1296 zl. W aso zrobili za 3600 + tydzien auta zastepczego. Ale jak sie chce zarobic na wypadku to faktycznie nie daja sie robic.


Dokładnie, jak wycena niska to do aso, i wtedy aso wali po jajach ubezpieczalnie. Marudzątylko Ci co chcą naprawić za parę zł u mirasa a odszkodowanie chcą takie jak za aso.
Też mam pakiet oc+ac w link4, zadzwonili do mnie jak się kończyło ok miesiąca temu i powiedziałem, że u konkurencji taniej, to naliczyli ok 20% rabatu jeszcze. Polecam negocjacje.
hrhrhr2 g, 30 min

Też mam pakiet oc+ac w link4, zadzwonili do mnie jak się kończyło ok mie …Też mam pakiet oc+ac w link4, zadzwonili do mnie jak się kończyło ok miesiąca temu i powiedziałem, że u konkurencji taniej, to naliczyli ok 20% rabatu jeszcze. Polecam negocjacje.


Tak, to standard jest chyba w kazdej firmy. Link4 ma jeszcze super nawigacje za free i "kasa wraca" z ktorego obnizylem o 190zl nowa polise.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Marcinmh. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst