Niestety, ta okazja już wygasła
Kod 10 Euro Amazon.es na pierwszy zakup w aplikacji MWZ 25 €
2526° Zakończono

Kod 10 Euro Amazon.es na pierwszy zakup w aplikacji MWZ 25 €

Amazon.de Okazje
Zaktualizowano kwi 27. (Opublikowano kwi 8.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Musisz użyć kodu w aplikacji Amazon przed końcem 28 kwietnia 2021 r. Twój zakup musi osiągnąć lub przekroczyć wartość 25 EUR w przedmiotach sprzedawanych i wysyłanych przez Amazon. Obowiązują ograniczenia.
Kod promocyjny z rabatem 10 € na pierwszy zakup w aplikacji Amazon to: APP10
Użyj kodu promocyjnego, aby otrzymać 10 € rabatu na pierwszy ważny zakup w aplikacjiSkorzystaj z kodu promocyjnego, aby otrzymać 10 € rabatu na pierwszy ważny zakup w aplikacji od 25 €. Aby skorzystać z oferty, wystarczy przy składaniu zamówienia dodać kod promocyjny. Musisz dokonać zakupu za pośrednictwem aplikacji Amazon na telefony iPhone lub Android, wyłącznie w Hiszpanii, przed końcem 28 kwietnia 2021 r. Kod jest ważny na pojedynczy zakup i nie można go przenosić.

Oferta jest dostępna tylko dla aplikacji Amazon na telefony iPhone lub Android. Aplikacja Amazon na tablety z systemem Android, telefony z systemem Windows lub iPady jest wyłączona. Oferta podlega warunkom określonym poniżej.

Pełne warunkiOd 8 kwietnia 2021 do 28 kwietnia 2021 kwalifikujący się klienci Amazon dokonają zakupu na swoim urządzeniu mobilnym po raz pierwszy za pośrednictwem aplikacji Amazon Shopping (na iPhone'a lub Androida), będą mogli zaoszczędzić 10 € na zakupie ważnym od 25 € za pomocą unikalnego kodu promocyjnego (zwanego dalej „Ofertą”).
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
44 Komentarze
Prześlij Komentarz