Kod na 10 zł na Pyszne.pl za zakup gazety Glamour. MWZ 30zł.
593°Zakończono

Kod na 10 zł na Pyszne.pl za zakup gazety Glamour. MWZ 30zł.

10zł Darmowa dostawa DarmowaPyszne.pl Okazje
43
sty 17.
Wracając dzisiaj do domu byłem zmuszony wyjechać na stację zatankować i akurat miła pani przyjmowała gazety a w jednej z nich zauważyłem taką oto promocję. Cena gazety 5,99 więc okazja średnia, ale może ktoś jest chętny swojej partnerce sprezentować gazetę a przy okazji przygarnąć kod zniżkowy, który jest ważny do 31.03.2019 do wykorzystania w aplikacji i na stronie. Ewentualnie Janusze mogą wybrać się do kiosku po sam kupon
132949-O5daz.jpg
Aktualizacje społecznościowe
MWZ 30 ZŁ
Kupując za 5,99 zł lutowe wydanie Glamour dostajemy kod rabatowy 10 zł na pyszne.pl
Pyszne.pl OkazjePyszne.pl kody

Grupy

Najlepsze komentarze
Może usuń ostatnie zdanie bo jeszcze mniej inteligentne Janusze które same nie wpadną na ten sposób skorzystają z Twojej podpowiedzi.
Przyznaj sie ze byles tym Januszem i zrobiles zdjecie kuponu nie kupujac gazety
1819135-vS288.jpg
Kody są różne. Sprawdziłem 2 to ost 6znakow identyczne, początkowe 10 zupełnie różne. Gazety bez folii, wkładka w postaci kartonowej kartki.
Edytowane przez: "JaKubek69" sty 17.
43 Komentarze
Przyznaj sie ze byles tym Januszem i zrobiles zdjecie kuponu nie kupujac gazety
Może usuń ostatnie zdanie bo jeszcze mniej inteligentne Janusze które same nie wpadną na ten sposób skorzystają z Twojej podpowiedzi.
W każdej gazecie inny kupon?
Zaraz się pewnie okaże że dla nowych :P
w tytule powinna być kwota 4PLN a nie 10PLN
Halyna dzwon szybko do januszka i grazyny.
Edytowane przez: "Mi." sty 17.
na której stronie jest bo nie chce mi się szukać w sklepie?
Okazja na plusik.
To jest czasopismo, a nie gazeta.
I jeszcze jedno - jakie jest minimalne zamówienie na Pyszne.pl, żeby zrealizować kupon, 50 zł? Nie widzę co tam jest napisane małymi literkami.
kupie tego glamura i jaką mam pewność, że kod zadziała ? no chyba ze te glamury są zafoliowane
Nie no, jasne, róbcie tak dalej, a potem będzie jak w MKCaffe
Murdoc5 min

Okazja na plusik. To jest czasopismo, a nie gazeta. I …Okazja na plusik. To jest czasopismo, a nie gazeta. I jeszcze jedno - jakie jest minimalne zamówienie na Pyszne.pl, żeby zrealizować kupon, 50 zł? Nie widzę co tam jest napisane małymi literkami.


MWZ 30zł, udało mi się doczytać.
MWZ 30zł.
Najpewniej kod jest ten sam w każdej gazecie. Na zdjęciu widać, że druk kodu jest najpewniej offsetowy jak całe wydanie, więc koszt drukowania tej strony z indywidualnym kodem w ilości nakładu gazety przewyższałby wartość promocji

Ale to tylko moje spostrzeżenie jako DTP-owca. jak ktoś ma blisko do saloniku prasowego, niech sprawdzi dwie gazetki i potwierdzi lub zaneguje.

Ps. Chyba, że jest to osobny kartonik/karteczka - wrzucona luzem do gazety i przygotowana z jednorazowymi kodami promocyjnymi.
Edytowane przez: "Sap" sty 17.
Ma ktoś blisko kiosk lub sklep i potwierdzi czy kupony są takie same ?
Sap7 min

Najpewniej kod jest ten sam w każdej gazecie. Na zdjęciu widać, że druk kod …Najpewniej kod jest ten sam w każdej gazecie. Na zdjęciu widać, że druk kodu jest najpewniej offsetowy jak całe wydanie, więc koszt drukowania tej strony z indywidualnym kodem w ilości nakładu gazety przewyższałby wartość promocji Ale to tylko moje spostrzeżenie jako DTP-owca. jak ktoś ma blisko do saloniku prasowego, niech sprawdzi dwie gazetki i potwierdzi lub zaneguje.Ps. Chyba, że jest to osobny kartonik/karteczka - wrzucona luzem do gazety i przygotowana z jednorazowymi kodami promocyjnymi.Dokladnie.
Jesli to jest kod wydrukowany na ktorejs ze stron to musi byc ten sam
Jeśli wszędzie jest ten sam kod to powodzenia ,że ta akcja potrwa do 31.03.2019. Zablokują go jeszcze dziś
LittleOnion50 min

Nie no, jasne, róbcie tak dalej, a potem będzie jak w MKCaffe


To znaczy jak? Bo nie jestem w temacie.
Wygląda na dodatkową kartę, chyba nie są aż tacy głupi aby dać ten sam kod ?!
aibofobia2 min

To znaczy jak? Bo nie jestem w temacie.


Ludzie siedzieli i na palę wpisywali kody (20 dla mwz 21) zmieniając trzy ostatnie cyferki, strona padła, a potem jak ktoś miał jakiś swój kod to mógł nie działać bo został wykorzystany przez takiego żebro-Janusza.
dawac ten kod
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od SuperNick. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst