Kod 30 zł na przejazd taksówką @ iTaxi
49°Zakończono

Kod 30 zł na przejazd taksówką @ iTaxi

22
kwi 11. 2016
Voucher o wartości 30 zł na przejazd taksówką zamówioną przez aplikację iTaxi (dostępne w wielu miastach w Polsce).
Kod: hishine

  • Pobierz aplikację iTaxi i załóż konto
  • Dodaj metodę płatności przez aplikację (karta / konto PayPal) i ustaw jako domyślną
  • Otwórz menu > Znajdź "Kody promocyjne" > Wpisz swój kod: hishine
  • Zniżka naliczy się automatycznie przy najbliższym kursie

Kod jest wazny do 31.05.2015 do godziny 23:59.

Info: Vouchery z kodem można znaleźć przy czystym praniu w Pralniomacie Hi'Shine do piątku (15.04.2016) do 18:00. Jednak nie są do niczego potrzebne...

19423.jpg

22 Komentarze
Avatar

Usunięty5246

Hmmm... Czy wiadomo coś na temat ważności vocuherów? Może warto hurtem je nabyć?

Tej okazji też nie przepuścisz, JanuszuBiznesu ? Od razu 100 zamów...
Avatar

Usunięty5246

tomik0Kwi 11.

Tej okazji też nie przepuścisz, JanuszuBiznesu ? Od razu 100 zamów...


Żadnej OKAZJI nie przepuszczam. Regularnie jeżdżę taksówką - dlaczego miałbym nie skorzystać? @[email protected] Przecież pepper to portal z okazjami - wchodzi się tu aby się nimi wymieniać. Jeżeli chcesz płacić normalną stawkę to proszę bardzo, tylko pytanie czego poszukujesz na pepperze jeżeli nie promocji

Autor

https://www.pepper.pl/profile/wojciech.zawadzki swój człowiek! :-)
O voucherze nic nie wiadomo, poza tym, że na 30 zł.

Mam nadzieję, że jak zrobię pranie z kuponem na 10 zł (ta promocja wciąż działa, nie wiem czemu @Cad oznaczył ją jako nieaktywną), to też dostanę voucher :-)
Avatar

Usunięty5246

DoReMiKwi 11.

@wojciech.zawadzki swój człowiek! :-)O voucherze nic nie wiadomo, poza tym, że na 30 zł.Mam nadzieję, że jak zrobię pranie z kuponem na 10 zł (ta promocja wciąż działa, nie wiem czemu @Cad oznaczył ją jako nieaktywną), to też dostanę voucher :-)


Kiedyś były na grouponie po 10zł i 20zł fajne pakiety. Tyle ich kupiłem, że wszystko odeprałem sobie ładnie za niewielkie pieniążki. Do tego każdy garnitur pofoliowany - idealnie aby zakonserwować te bardziej zimowe. Szkoda, że już nie ma. Dzięki za linka - przyjrzę się temu, ale wydaje mi się, że może być opłacalna pewna inwestycja aby tylko te "30stki" pozbierać :). Boję się tylko, że do piątku może "nie wrócić" z prania i w ten sposób się nie dowiem czy można zrobić to na większą skalę

Autor

https://www.pepper.pl/profile/wojciech.zawadzki zgodnie z regulaminem:
Usługa Pralnicza jest realizowana następnego dnia roboczego od Nadania Prania Brudnego. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji usługi może być wydłużony. Wydłużenie czasu realizacji usługi może być spowodowane w szczególności następującymi sytuacjami: pranie odzieży puchowej, konieczność powtórnego usuwania silnego zabrudzenia, konieczność dłuższego suszenia, konieczność powtórzenia usługi konserwacji, nieprzewidziana awaria techniczna.
Avatar

Usunięty5246

DoReMiKwi 11.

@wojciech.zawadzki zgodnie z regulaminem:Usługa Pralnicza jest realizowana następnego dnia roboczego od Nadania Prania Brudnego. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji usługi może być wydłużony. Wydłużenie czasu realizacji usługi może być spowodowane w szczególności następującymi sytuacjami: pranie odzieży puchowej, konieczność powtórnego usuwania silnego zabrudzenia, konieczność dłuższego suszenia, konieczność powtórzenia usługi konserwacji, nieprzewidziana awaria techniczna.


Spokojnie - wybiorę czystą koszulkę. Z grafiki natomiast wynika, że wystarczy tylko nadać więc nie powinno być problemu. Za chwilę idę do pralniomatu to się dowiemy jak wygląda sprawa . Myślę, że trzeba będzie wiele kont (cała rodzina) przy składaniu prania (zwłaszcza, jeżeli chce się korzystać z kuponu +10zł) a co za tym idzie możliwe, że będzie potrzebne wiele numerów telefonów a więc telefony wielu domowników. Nawet jeżeli by nie korzystać z tego kuponu to w sumie i tak niezła okazja... Zrobiłbym pranie i miałbym taksówki przez jakiś czas.

Autor

https://www.pepper.pl/profile/wojciech.zawadzki z promocji -10 zł możesz skorzystać wiele razy na jednym koncie :-) Tylko maile są Ci różne potrzebne, ale to przecież nie problem. Voucher też wkładają wg opisu do każdego zamówienia.
Avatar

Usunięty5246

DoReMiKwi 11.

@wojciech.zawadzki z promocji -10 zł możesz skorzystać wiele razy na jednym koncie :-) Tylko maile są Ci różne potrzebne, ale to przecież nie problem. Voucher też wkładają wg opisu do każdego zamówienia.


Właśnie zauważyłem... Natomiast jeden numer telefonu może należeć do dwóch kont co umożliwia pranie bez czekania na domownika i hasła do konta. Fajna opcja . Dzięki za wszystko. Idę za chwilę z praniem bo promocja naprawdę fajna. Aż nie chce mi się tych 10,- vocuherów organizować. Tzn. jak jest tak, że ten itaxi jest bezterminowy to cudownie... Zawsze mnie jednak zamawianie taksówki boli :P. Trzeba będzie tylko "wysiadać" z auta i wsiadać ponownie za 5 sekund :P
Avatar

Usunięty5246

Pralniomaty Hi'Shine Promocja dotyczy prań oddanych od poniedziałku do piątku do godziny 18! Voucher jest wazny do konca maja do godziny 23:59. Dziękujemy za korzystanie z usługi!

Autor

Dopisałem. Dzięki!
Avatar

Usunięty5246

DoReMiKwi 11.

Dopisałem. Dzięki!


Testowo nadałem kilka prań, więc pewnie pojutrze będą z powrotem. Zobaczymy czy do każdego będzie kupon na taxi - jak tak to warto odeprać trochę garderoby. No i zobaczę, czy vouchery łączą się na jedno konto itaxi bo może być różnie. Dam znać gdy tylko pranie wróci.

Też dałem wczoraj do prania. Z promo kodów hishine koszule. Dam znaka:) MI poszło z 1 konta hishine i nr

Ale zonk.. jest jeden uniwersalny kod i nikt by się nie domyślił jaki.. Odebrałem pranie po 24h

49793-oX1vh.jpg

Autor

https://www.pepper.pl/profile/lukas007 dzięki! Uzupełniłem opis. A co tam jest po prawej napisane? Czy jest coś, że można go użyć tylko raz?
Avatar

Usunięty5246

lukas007kwi 12. 2016

Ale zonk.. jest jeden uniwersalny kod i nikt by się nie domyślił jaki.. Od …Ale zonk.. jest jeden uniwersalny kod i nikt by się nie domyślił jaki.. Odebrałem pranie po 24h [Obrazek]


No masz :d Ubiegłeś mnie . Zostawiłem im 15 prań (dzięki sposobowi @DoReMi ) i na każdym mam dokładnie to samo :P. Napisane jest tylko to co na tym kuponie czyli "UWAGA: kod zobowiązuje do jednego przejazdu i gwarantuje zniżkę 30 zł." - pytanie czy można mieć wiele kont na iTaxi?

Zamówiłem girl itaxi a nastepnie wpisałem znów hishine..... zadzialał kupon -30 zł tzn jest widoczny. Trzeba sprawdzić jak z realizacja drugi raz z tego samego konta.

https://www.pepper.pl/profile/wojciech.zawadzki to aż tyle masz koszul? Czy coś innego jeszcze ;p

Dobre 15 na pranie a itaxi nie trzeba 15 .p

Autor

Zaktualizowałem opis, nie ma co udawać, że voucher jest do czegoś potrzebny
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst