Niestety, ta okazja już wygasła
Kod na -10 Funtów przy pierwszym zakupie w aplikacji Amazon Shopping dla Amazon.co.uk od MWZ 30 £ (kod £10, 10 GBP)
2336° Zakończono

Kod na -10 Funtów przy pierwszym zakupie w aplikacji Amazon Shopping dla Amazon.co.uk od MWZ 30 £ (kod £10, 10 GBP)

Amazon Okazje
33
Zaktualizowano gru 17. 2020 (Opublikowano gru 8. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Edycja 17.12: Promocja przedłużona do 13 stycznia 2021 !
Nasze konto musi być zakwalifikowane do promocji, czy tak jest dowiemy się tłumacząc pierwsze zdanie od góry po otwarciu linka.
Ja już wykorzystałem
--------------------------------------------------------
Musisz użyć kodu w aplikacji Amazon przed 16 grudnia 2020 r. Twój zakup musi mieć wartość co najmniej 30 GBP i obejmować przedmioty sprzedane i wysłane przez Amazon. Obowiązują pewne ograniczenia.
Twój kod promocyjny ze zniżką w aplikacji Amazon przy pierwszym zakupie za 10 GBP to: APP10UK

Skorzystaj z kodu promocyjnego (wyświetlanego tylko kwalifikującym się klientom), aby uzyskać 10 GBP zniżki na pierwszy kwalifikujący się zakup w aplikacji o wartości 30 GBP lub większej. Po prostu dodaj kod promocyjny przy kasie, aby skorzystać z oferty. Zakup musi zostać zakończony do 16 grudnia 2020 r. za pomocą aplikacji Amazon na iPhone'a lub telefon z systemem Android. Kod jest ważny tylko na jeden zakup.

Oferta jest dostępna tylko dla aplikacji Amazon na iPhone'a lub telefony z systemem Android. Nie obejmuje aplikacji Amazon na tablety z systemem Android, telefony z systemem Windows lub iPady. Koszy wysyłki raczej nie wliczają się w MWZ 30£

Szczegółowe warunki pod linkiem z okazji. Jest napisane m.inn. "in the UK only.", ale u mnie kod zaskoczył, więc chyba raczej chodzi o to, że dla zakupu na Amazon.co.uk, bo adres rozliczeniowy mam w Polsce i dostawa poszła też do Polski. Powodzenia

335569.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
33 Komentarze
Prześlij Komentarz