Niestety, ta okazja już wygasła

Koc plażowy piknikowy 200x210 , darmowa dostawa z Prime.

cze 24. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Layack koc plażowy, 210 x 200 cm koc piknikowy wodoodporny odporny na piasek mata plażowa z kompaktową kieszenią na podróż, sport, kemping, wędrówki
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu z przyjaciółmi lub rodziną lub marzysz o relaksacji na łonie natury, ten koc plażowy jest tym, czego szukasz.
Właściwości: ✪ Wykonane z ulepszonej tkaniny ripstop, Twój wytrzymały koc stanie się odporny na piasek i przebicie. Gdy nie jest używany, można ją złożyć i włożyć do torby. Jest wyposażony w karabińczyk, który można zawiesić na plecaku, aby ułatwić przenoszenie. 4 kotwice słupków, dzięki czemu wiatr nie zwija się, aby koc był przed nadmuchaniem. Może być stosowany jako koc, mata lub ochrona przed słońcem na plaży, pikniku, w parku, na wycieczkach, kempingu lub przy innych okazjach. Od koca plażowego po improwizowane schronienie przed deszczem lub po prostu jako mata ratunkowa. Jesteś tego wart. Zawartość opakowania: 1 x koc plażowy. 1 x torba transportowa. 1 x karabińczyk. 4 x gwoździe do podłoża.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe

35 Komentarzy