Niestety, ta okazja już wygasła
Knack 2 Playstation 4 RTVeuroAGD Lokalnie
139° Zakończono

Knack 2 Playstation 4 RTVeuroAGD Lokalnie

49zł149zł-67%RTV Euro AGD Okazje
8
139° Zakończono
Knack 2 Playstation 4 RTVeuroAGD Lokalnie
sie 25.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja: Brak możliwości dostawy. Dostępność w sklepach można sprawdzić na stronie RTVEuroAGD.

Darmowa dostawa do sklepów stacjonarych, poczta 9,90pln.

Fajna gra, żeby pograć razem z dzieckiem.

Przygoda olbrzymich rozmiarów. Ludzkość musi zwrócić się do nietypowego bohatera imieniem Knack, który ochroni ją przed nowym niebezpieczeństwem. Knack nie wygląda na bohatera, lecz dzięki mocy starożytnych reliktów może przemienić się w potężnego wojownika, a nawet w niszczącego wszystko olbrzyma. Korzystaj z fantastycznych mocy i odkryj niezwykły świat Knacka w tej wypełnionej akcją przygodzie olbrzymich rozmiarów.Oceny z metacritic:
metacritic.com/gam…k-2
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
A znacie jakieś gry coś tego typu? Tak aby dziecko bez problemu mogło samo pograć...LEGO prawie wszystkie ograne więc szukamy czegoś innego.
Omen6661625/08/2020 11:42

A znacie jakieś gry coś tego typu? Tak aby dziecko bez problemu mogło samo …A znacie jakieś gry coś tego typu? Tak aby dziecko bez problemu mogło samo pograć...LEGO prawie wszystkie ograne więc szukamy czegoś innego.

Yooka-Laylee, Crash Bandicoot, Spyro
super gra na 2 osoby jeśli chcecie pograć z dziewczyną, której nie pasuje fifa czy nba
Knack 2 baby
"Z przykrością informujemy, że zamówiony/zarezerwowany przez Ciebie produkt jest obecnie niedostępny w sklepie internetowym. Poinformujemy Cię gdy dostawca potwierdzi datę dostarczenia produktu. Serdecznie przepraszamy za niedogodności.

Prosimy o potwierdzenie e-mailem w ciągu 3 dni chęci dalszego oczekiwania na produkt. Brak odpowiedzi spowoduje zmianę statusu Zamówienia na "anulowane".
onion_lover25/08/2020 11:55

"Z przykrością informujemy, że zamówiony/zarezerwowany przez Ciebie pr …"Z przykrością informujemy, że zamówiony/zarezerwowany przez Ciebie produkt jest obecnie niedostępny w sklepie internetowym. Poinformujemy Cię gdy dostawca potwierdzi datę dostarczenia produktu. Serdecznie przepraszamy za niedogodności. Prosimy o potwierdzenie e-mailem w ciągu 3 dni chęci dalszego oczekiwania na produkt. Brak odpowiedzi spowoduje zmianę statusu Zamówienia na "anulowane".


Właśnie też to dostałem, na stronie dostępna. Cóż, trzeba będzie poczekać.
Niedawno rozdawali grę za darmo. Z ciekawości trochę w nią pograłem i była całkiem spoko.
Donek25/08/2020 12:09

Niedawno rozdawali grę za darmo. Z ciekawości trochę w nią pograłem i była …Niedawno rozdawali grę za darmo. Z ciekawości trochę w nią pograłem i była całkiem spoko.Kto miał szczęście to miał tę grę za darmo w dniu premiery
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst