Niestety, ta okazja już wygasła

Klipsy 3D na okulary - 2 sztuki (odpowiednie do kin RealD i IMAX)

maj 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

12-13 lipca - 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 𝗗𝗮𝘆

Czym jest i jak się na niego przygotować przeczytacie tutaj -> pl.dea.ls/ueIzy

Niezbędny będzie 30-dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa oraz dostęp do promocji), który aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Nie wiem, nie znam się, jest promocja czy też błąd, to wrzucam, a Pepper ocenia.
Przedmiot sprzedawany przez AoHeng Direct w ramach usługi Realizacja przez Amazon.
Z Amazon Prime dostawa gratis

Na innych Amazonach z przesyłką zapłacimy 24,40 €
hagglezon.com/en/…6VL

Google translator ze strony niemieckiego Amazona:

  • Zwracamy uwagę na działanie soczewek: nasi producenci okularów 3D wykorzystują transmisję monomerów, aby określić zalety i wady soczewek 3D. Większość producentów uważa, że można używać okularów 3D o nie więcej niż 42% parametrów, ale nie są one jasne i jasne. AoHeng oferuje wysokiej jakości żywiczne okulary 3D o maksymalnych parametrach 43,5%, dzięki czemu nasze soczewki 3D są wyraźniejsze i jaśniejsze.
  • Najlepsze doświadczenie: przyjaciele, którzy noszą okulary, wiedzą, że nos jest bardzo wrażliwy na nadwagę. Nawet jeśli będzie o 1 gram więcej, odczujemy też większe tłumienie. Nasze produkty są o połowę lżejsze od innych klipów 3D, co znacznie poprawia radość z oglądania filmów 3D.
  • Ręcznie robione, warto mieć: stosujemy nową generację niewidocznych klipsów, aby klipsy 3D były połączone w taki sam sposób jak okulary, tak aby 100% linii widzenia i rozproszenia. Bardzo lekki i nie zaburzający linii wzroku, poczujemy się jak nie zakładając klipsów 3D. Pewnego dnia, gdy ponownie wejdziemy na wycieczkę po filmach 3D, przekonasz się, że ten ręcznie robiony klip 3D jest tego wart.
  • Specjalne wskazówki: RealD to pasywne okulary 3D, które nie zużywają baterii i są odpowiednie do standardowych kin RealD3D i wszystkich pasywnych telewizorów 3D. Większość telewizorów 3D wymaga aktywnych okularów 3D z bateriami. Klienci, którzy chcą kupić okulary 3D do telewizora 3D, nie mogą być pewni, że zakup jest prawidłowy. Zapytaj i kup. IMAX nie nadaje się do kin laserowych IMAX 3D. Nadaje się tylko do kin IMAX3D.
  • Skoncentruj się na lepszym doświadczeniu klienta: ponieważ AoHeng wierzy, że wszystko, co może zwiększyć satysfakcję klienta, jest naszym wiecznym dążeniem. Dlatego nasze produkty dokładają wszelkich starań, aby stworzyć szczegółowe opisy produktów i korzyści, abyś mógł wybrać bardziej satysfakcjonujące produkty. Słyszenie prawdziwego głosu naszych klientów jest zawsze mottem przywództwa marki AoHeng.

Opis produktu
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!

Przepraszamy, produkt jest zsynchronizowany z Amazon. Na zdjęciu jest więc angielski. Zalety klipów AoHeng 3D ❶Dzięki najwyższej pojedynczej przepuszczalności jest to najlepsza soczewka z żywicy 3D, dzięki czemu efekt wizualny jest wyraźniejszy i jaśniejszy. ❷Dla osób noszących okulary, oglądających filmy 3D, brak dodatkowego obciążenia na twarzy jest najlepszy. Jesteśmy więc najlżejszym kwadratowym klipsem 3D, około 4g. ❸Nasze klipsy 3D łączą się w taki sam sposób, jak nasze gogle, dzięki czemu są jedynym klipsem 3D, który nie wpływa ani nie zakłóca linii widzenia. ❹Wykonany ręcznie, jest to najgładszy i najtrwalszy klips 3D na krawędzi obiektywu. Specjalne wskazówki:

Format RealD jest odpowiedni dla kin w formacie RealD i jest odpowiedni dla telewizorów 3D z polaryzacją bez lampy błyskowej i projektorów 3D z polaryzacją bez lampy błyskowej.
Format RealD to pasywne, kołowo spolaryzowane okulary 3D, które nie wymagają baterii, nie są aktywnymi okularami 3D.

Aktywne okulary 3D wymagają baterii. Proszę rozróżnić technologię pasywną i aktywną. Dziękuję bardzo!
Jeśli kupujesz okulary 3D do telewizorów 3D lub projektorów 3D, skontaktuj się z obsługą klienta, jeśli nie masz pewności, czy dokonałeś właściwego wyboru.

Nadaje się do ramy o wysokości ≤38mm Wskazówki:Ponieważ są dwa klipsy o tym samym kształcie.W środku klipsa IMAX znajduje się biała duża litera M dla rozróżnienia

Cześć! Nasze produkty przed zapakowaniem są sprawdzane pod kątem spolaryzowanych efektów 3D i nie ma żadnych problemów z produktem. Klipy muszą być takie same jak nasze zdjęcia przycięte na okularach, nie różnią się, wpłynie to na efekt 3D, szczególnie IMAX.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz