Niestety, ta okazja już wygasła
Klimator przenośny KC500 Columbiavac Eldom
172° Zakończono

Klimator przenośny KC500 Columbiavac Eldom

199zł280zł-29%Komputronik Okazje
3
172° Zakończono
Klimator przenośny KC500 Columbiavac Eldom
lis 23. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Urządzenie to schładza, wentyluje i nawilża powietrze w pomieszczeniach mieszkalnych. Pracuje cicho, jest energooszczędne i przyjazne dla środowiska, gdyż funkcję czynnika chłodzącego pełni tu zwykła woda, która - poprzez parowanie - absorbuje ciepło.

Działanie klimatora polega na pochłanianiu gorącego powietrza z otoczenia, które jest następnie przetłaczane za pomocą wentylatora przez wkłady stale nawilżane wodą, a po schłodzeniu emitowane na zewnątrz. Skuteczność schładzania można zwiększyć poprzez włożenie do zbiornika z wodą zamrożonych wkładów (napełnionych wodą) lub kostek lodu.

Klimator przenośny KC500 jest łatwy i bardzo wygodny w obsłudze. Ma panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem, a jego pracą można również sterować zdalnie - za pomocą pilota. Wszystkie zmiany ustawień są sygnalizowane dźwiękiem. Do wyboru są trzy tryby pracy wentylatora, TIMER (ustawianie czasu, po upływie którego nastąpi automatyczne wyłączenie klimatora) i funkcja oscylacji. W zależności od ustawionego programu urządzenie symuluje naturalne powiewy wiatru, a do sterowania strumieniem zimnego powietrza służą również pionowe i poziome żaluzje. Model KC500 posiada pojemny zbiornik na wodę (7L), filtr powietrza oraz obrotowe kółka, które umożliwiają łatwe przemieszczanie i chowanie urządzenia, gdy nie jest używane.

3w1: CHŁODZENIE, WENTYLACJA, NAWILŻANIE
pojemność zbiornika: 7l
przepływ powietrza: 270m3/h
wydajność przewidziana dla pomieszczenia: 20m2
akcesoria: pilot, wkłady chłodnicze x2 szt.
bateria (pilot): CR2025 x1
timerwyposażony w kółka umożliwiające łatwe przemieszczanie i chowanie urządzenia w okresie, kiedy nie jest używane
moc: 65W
326128.jpg
326128.jpg326128.jpg
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz