doceniam cenę, ale to taki szajs jak hykkery z biedry, więc trzymać się z d …doceniam cenę, ale to taki szajs jak hykkery z biedry, więc trzymać się z daleka.
Albo jeszcze gorszy od Hykkerów. Trzeba byłoby sprawdzić, jakie przełączniki zamontowali.
GXT White – są to autorskie przełączniki od Trust.
Edytowane przez: "polimat" mar 20. 2018
Plus za cenę ale towar tylko dla tych którzy liczą się z koniecznością naprawy w okresie gwarancyjnym. Hykker z biedronki który miałem rozłączał się w losowych momentach po 7 miesiącach od kupna..
A poleci ktoś znaną, fajną, kolorową i tanią membranówkę z klawiszami funkc …A poleci ktoś znaną, fajną, kolorową i tanią membranówkę z klawiszami funkcyjnymi?
Tracer squadron podświetlana 3 kolorami. Mogę odsprzedać za30 zł. Kupiłem mechanika na promce w xcom
damn, jaka piękność.
7 Komentarzy osób które nie maja tej klawiatury ale oczywiście mają już opinie że to gówno. Kupiłem membranę Trusta i ja nie widzę jakiegoś problemu . Jakość do ceny jest taka jak się spodziewałem i jestem zadowolony.
Albo jeszcze gorszy od Hykkerów. Trzeba byłoby sprawdzić, jakie przełączniki zamontowali.
GXT White – są to autorskie przełączniki od Trust.
Tracer squadron podświetlana 3 kolorami.
Mogę odsprzedać za30 zł. Kupiłem mechanika na promce w xcom
Kupiłem membranę Trusta i ja nie widzę jakiegoś problemu . Jakość do ceny jest taka jak się spodziewałem i jestem zadowolony.