Niestety, ta okazja już wygasła
Klawiatura Natec Nautilus
654° Zakończono

Klawiatura Natec Nautilus

18,99zł31,98zł-41% Darmowa dostawa DarmowaMedia Expert Okazje
39
paź 4. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Klawiatura od Natec w dobrej cenie. Darmowy odbiór w sklepie. Sam używam i jest rewelacyjna. Cena najniższa na internecie. Gwarancja 24 miesiące, jest na USB.
Wysokość [mm]26
Szerokość [mm]435
Głębokość [mm]135
Typ - Membranowa
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Brać czy lepiej dołożyć 400zl do Razera?
Rewelacyjna Ech te opinie ludzi którzy w życiu nie używali niczego porządnego.
Powinna być wodoodporna z tą nazwą.
Edytowane przez: "adam.piotr" paź 4.
Dzięki, kupiłem. Ale w czym ona jest rewelacyjna?
39 Komentarzy
Dzięki, kupiłem. Ale w czym ona jest rewelacyjna?
Rewelacyjna Ech te opinie ludzi którzy w życiu nie używali niczego porządnego.
Chyba spoko jako zastepcza
Mechaniczna?
Wygląda jak podróbka logitech mk235/k375
bcde04/10/2020 13:50

Dzięki, kupiłem. Ale w czym ona jest rewelacyjna?


W niczym, ale może się przydać jako rezerwowa na nagłe przypadki
Powinna być wodoodporna z tą nazwą.
Edytowane przez: "adam.piotr" paź 4.
Bartolome004/10/2020 13:53

Rewelacyjna Ech te opinie ludzi którzy w życiu nie używali niczego p …Rewelacyjna Ech te opinie ludzi którzy w życiu nie używali niczego porządnego.


No nikogo nie obrażając to niestety tak jest. Ale to chyba każdego dotyczy zawsze znajdzie się droższy lepszy sprzęt jednak tu mamy cenę przy samej podłodze..
adas848404/10/2020 14:05

przecież pisze Membranowa


Jest napisane, nie "pisze". Ale wracając do sedna to zawsze bawią mnie tacy ludzie, nie ważne jakie przełączniki nic, byle by mechaniczna. Miałem doczynienia z większością przełączników. I zdecydowanie wybiorę dobrą membranę od chińskich tanich przełączników mechanicznych, które są tragiczne.
Duchh04/10/2020 14:18

No nikogo nie obrażając to niestety tak jest. Ale to chyba każdego dotyczy …No nikogo nie obrażając to niestety tak jest. Ale to chyba każdego dotyczy zawsze znajdzie się droższy lepszy sprzęt jednak tu mamy cenę przy samej podłodze..


Wiesz zawsze można napisać że jest „rewelacyjna jak za tę cenę”. Bo bez tego dopisku to znaczy ze jest super w każdej kategorii cenowej.
Dziękuję za informacje o promocji. Zamówiona . Właśnie taką prostą, niskoprofilową i co najważniejsze tanią klawiaturę potrzebowałem, bo w mojej starej już niektóre klawisze czasem "nie kontaktują".
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" paź 4.
Brać czy lepiej dołożyć 400zl do Razera?
Miałem kilka klawiatur Natec i stosunek cena/jakość jeden z lepszych. Za te pieniądze szkoda nie brać. Jak nie jesteś programistą to spokojnie może to być podstawowa klawiatura.
Ja mam odmienne zdanie.
Kupiłem klawiaturę jakiś czas temu. Czasem nie łapie automatycznie kilku przycisków tylko pierwszy i ostatni ( jakbyś combo stosował).
Klawisze się ruszają w każdym kierunku. Jednak jest cena, która mówi jedno. Klawiatura żeby coś napisać TAK. Klawiatura by pograć to już zależy w jaka grę.

Do programowania na pewno nie
Zamówione. Zobaczymy czy było warto, czy mogłem jednak sześciopak browara kupić
Barrt404/10/2020 14:50

Jest napisane, nie "pisze". Ale wracając do sedna to zawsze bawią mnie t …Jest napisane, nie "pisze". Ale wracając do sedna to zawsze bawią mnie tacy ludzie, nie ważne jakie przełączniki nic, byle by mechaniczna. Miałem doczynienia z większością przełączników. I zdecydowanie wybiorę dobrą membranę od chińskich tanich przełączników mechanicznych, które są tragiczne.


jak już takim znafcą jesteś to napisz o jakich przełącznikach mówisz
allesgut04/10/2020 16:58

Miałem kilka klawiatur Natec i stosunek cena/jakość jeden z lepszych. Za te …Miałem kilka klawiatur Natec i stosunek cena/jakość jeden z lepszych. Za te pieniądze szkoda nie brać. Jak nie jesteś programistą to spokojnie może to być podstawowa klawiatura.


@allesgut
@harnax_harnax
Dlaczego sądzicie, że nie można na tym programować?
Edytowane przez: "jsoneyson" paź 4.
jsoneyson04/10/2020 19:12

@[email protected]_harnax Dlaczego sądzicie, że nie można na tym programować?


Oczywiście, że można. Chodzi o to, że są lepsze klawiatury do uporczywego pisania.
Żebyśmy się zrozumieli.
Klawiatura jest przeznaczona do pisania i na tej to zrobisz. Pytanie czy znajdzie się coś w tej cenie? Twierdząco powiem nie, jednak czy warto dopłacić i kupić za 50zl uważam, że tak. Nie będę podawał dobrych mechanicznych klawiatur bo nie o to chodzi w klawotirze rzędu kilkunastu złotych.
Jeśli zastosowanie jest do nie klikania więcej niż 4-5 klawiszy jednocześnie bądź w bardzo krótkim czasie to uważam, że w tej cenie będziesz musiał być zadowolony :).
W tym przypadku wolałbym kupić za kilka złotych droższa jeśli klawisze będą bardziej stabilne.
Jednak znowu się nasuwa pytanie, chcesz najtańsza klawiaturę czy dopłacić ( bo tak można ze wszystkim :)). Mam nadzieję, że dosyć zrozumiałe wyjaśniłem.
Serdecznie pozdrawiam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst