Niestety, ta okazja już wygasła

Klawiatura + Myszka Razer Cynosa Lite & Abyssus Lite

mar 16. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nie znalazłem nigdzie indziej tego zestawu więc dodałem cene mychy i cene klawy najtaniej jak znalazlem na ceneo. Proma niezła. Nie miałem okazji widzieć na żywo.

Nie ma za duzo recek:Opis sklepu:

Klawiatura, która wytrzyma wiele – Razer Cynosa LitePrzewodowa klawiatura Razer Cynosa Lite została zaprojektowana z myślą o tym, aby nie zawieść Cię w najbardziej wymagających sytuacjach. Klawiatura posiada wysokiej jakości klawisze, a jej wodoodporna konstrukcja czyni z niej wysoce odporne narzędzie gamingowe. Podświetlenie Razer Chroma pozwoli Ci wybierać z pośród 16,8 mln kolorów dzięki czemu dopasujesz klawiaturę do reszty komponentów Twojego stanowiska gamingowego.

513779_1.jpgSkuteczna w walce – mysz Razer Abyssus LiteRazer Abyssus Lite to przewodowa mysz, która została wyposażona w sensor optyczny 6400 dpi, a dzięki uniwersalnej konstrukcji będzie idealna zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych. Mysz posiada podświetlane logo Razer, które doda charakteru Twojej konfiguracji – wybieraj spośród 16,8 mln kolorów i graj w swoim stylu.

513779_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz