Niestety, ta okazja już wygasła
Klawiatura mechaniczna T-Dagger Corvete z kodem z Youtube
65° Zakończono

Klawiatura mechaniczna T-Dagger Corvete z kodem z Youtube

89zł119zł-25%x-kom Okazje
7
kwi 30. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Chyba najtańsza obecnie opcja na TKL z Outemu Blue. Z tego co zdążyłem się zorientować tylko zielone podświetlenie.
Bez bajerów w stylu RGB czy wypinany kabel. Wydaje się że prawidłowe wymiary klawiszy dla osób chcących je podmienić na inne.
Kod ma działać do 09.05.2019 lub do wyczerpania zapasów. Pewnie wieczorem będę mógł napisać na jej temat coś więcej bo wziąłem do męczenia i jako bazę do przeróbek.
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
7 Komentarzy
Przekroczono liczbę sztuk produktu dostępną w promocji.
moonieq40 min

Przekroczono liczbę sztuk produktu dostępną w promocji.


Sprawdziłem i potwierdzam. Szybko poszło.
119zł (bez promocji) za mechanika? Musi być jakiś haczyk. A no tak - outemu
_andrey_30/04/2019 15:50

119zł (bez promocji) za mechanika? Musi być jakiś haczyk. A no tak - ou …119zł (bez promocji) za mechanika? Musi być jakiś haczyk. A no tak - outemu


Ja i tak mam zamiar wymienić na inne. Blue nigdy mi nie leżały. A w tej cenie dla samego PCB i obudowy warto.
baseband530/04/2019 19:04

Ja i tak mam zamiar wymienić na inne. Blue nigdy mi nie leżały. A w tej ce …Ja i tak mam zamiar wymienić na inne. Blue nigdy mi nie leżały. A w tej cenie dla samego PCB i obudowy warto.


Do mnie właśnie leci mój pierwszy mechanik. Dużo się oczytałem o switchach i wiem, że outemu to najniższy sort chińczyka No ale kupować mechanika za 120 to jak kupić membranówkę za 20. Ot taka bardzo podstawowa klawiatura bez bajerów.
_andrey_30/04/2019 23:44

Do mnie właśnie leci mój pierwszy mechanik. Dużo się oczytałem o switchach …Do mnie właśnie leci mój pierwszy mechanik. Dużo się oczytałem o switchach i wiem, że outemu to najniższy sort chińczyka No ale kupować mechanika za 120 to jak kupić membranówkę za 20. Ot taka bardzo podstawowa klawiatura bez bajerów.


Dam znać bo jednak wyjazd na majówkę się uda ale jak wrócę będę ją rozbierać. Outemu są zgodne z cherry i resztą a docelowo już namierzyłem ładne keycapy to i przymiarkę do przelutowania zrobię. Klik w tych ouyemu jest ok i mało rozjechane w parametrach się trafiły jednak za niebieskie moje dziewczę grozi mi rozwodem.
baseband54 g, 12 min

Dam znać bo jednak wyjazd na majówkę się uda ale jak wrócę będę ją rozbiera …Dam znać bo jednak wyjazd na majówkę się uda ale jak wrócę będę ją rozbierać. Outemu są zgodne z cherry i resztą a docelowo już namierzyłem ładne keycapy to i przymiarkę do przelutowania zrobię. Klik w tych ouyemu jest ok i mało rozjechane w parametrach się trafiły jednak za niebieskie moje dziewczę grozi mi rozwodem.


Ja po wymacaniu switchy w sklepie wybrałem brązowe właśnie ze względu na dźwięk niebieskich i membranowy feeling czerwonych. Na początku byłem za niebieskimi ale jak rozmówiłem się z posiadaczem tych switchy to uznałem, że jednak nie chcę budzić sąsiadów w nocy. I to pomimo założenia oringów. Także z tym rozwodem to się nie dziwię
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od baseband5. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst