Niestety, ta okazja już wygasła
Klawiatura mechaniczna HAVIT HV-KB395L - niski skok, RGB (możliwe 219 zł)
60° Zakończono

Klawiatura mechaniczna HAVIT HV-KB395L - niski skok, RGB (możliwe 219 zł)

239,11zł304zł-21% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
12
mar 28. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ciekawy mechanik o niskim skoku (niebieskie przełączniki Kailh PG1350), przeznaczony raczej do pisania, niż do gier. W kilku miejscach natknąłem się na informację, że polecany Sharkoon PureWriter to jedna z iteracji tego Havita.
Niestety nie posiada żadnych dedykowanych klawiszy multimedialnych. Sterowanie oświetleniem za pomocą klawiatury albo oprogramowania, tam też możliwość tworzenia makr. Ciekawostką jest to, że kabel (Micro USB) jest odłączany.

Recenzje ma co najmniej zachęcające (test PL, test ENG 1, test ENG 2, test ENG 3, opinie na Amazonie). Sam zaryzykowałem, bo potrzebuję nowej klawiatury, chciałem spróbować mechanika, ale te tradycyjne o wysokim skoku do mnie nie przemawiają (a i przeznaczenie w 90% inne).

Już cena wyjściowa jest najniższą pokazywaną przez AliPrice, ja zapłaciłem Revolutem 219,69 zł (kupon sprzedawcy 2$ + kupon Ali 5$/25$ bodajże).
Cena wyjściowa, to ta mniej więcej standardowa z historii AliPrice, a cena obecna to cena po promocji minus kupon sklepu (kuponu Ali nie odliczałem, bo przy obecnych kodach 6$/7$ można wyrwać ją taniej niż ja to zrobiłem)

PS. U tego samego sprzedawcy (oficjalny sklep Havita) jest jeszcze jedna oferta na ten sam model, ale o kilka złotych droższa. Nie wiem czym się różnią (mam nadzieję, że niczym ), majfrend nie odpowiada, a trzeba było działać z zamówieniem, bo liczba dostępnych sztuk podobno ograniczona.

PS2. Jest też wersja TKL, która z kuponem sprzedawcy powinna kosztować jakieś 216 zł.

148816.jpg
148816.jpg
148816.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

12 Komentarzy
To chyba to samo co Modecom Blade tylko że rgb
barlots28/03/2019 13:14

To chyba to samo co Modecom Blade tylko że rgb


możliwe, z tym że Blade występuje chyba tylko w wersji TKL? Havit też ma ten układ w bliźniaczym modelu. Ja akurat potrzebuję do pracy klawiatury numerycznej, więc na TKL nie zwracałem uwagi, ale to też dobra oferta.

Edit: z tym że Modecom jest na brązowych, a Havit na niebieskich przełącznikach.
Edytowane przez: "mameluch" mar 28. 2019
O co chodzi z tymi przełącznikami ? Jestem nowy w temacie klawiatur mechanicznych, ale ciągle spotykam informację na temat czerwonych, niebieskich, brązowych .
Ihor_K.4 min

O co chodzi z tymi przełącznikami ? Jestem nowy w temacie klawiatur m …O co chodzi z tymi przełącznikami ? Jestem nowy w temacie klawiatur mechanicznych, ale ciągle spotykam informację na temat czerwonych, niebieskich, brązowych .


tu akurat o Cherry, ale można to chyba mniej więcej przełożyć na inne firmy: pclab.pl/art…tml
te w Havicie to niebieskie, ale o niskim skoku.
Mam ją od ponad roku w wersji TKL i serdecznie polecam.
Posiadam bliźniaczy model Sharkoon, rewalacja dla kogoś kto chce mechanika a nie lubi wysokich klawiszy!!!
Hehe wykonczenie jak Hykkera z biedry, ktorego de facto mam i bardzo chwale
KarolKUNDZIOR_Kundzicz28/03/2019 15:22

Hehe wykonczenie jak Hykkera z biedry, ktorego de facto mam i bardzo chwaleOj nieee... Znajomy ma Hykkera i w porównaniu do tej jest różnica, przede wszystkim switchy, piszesz na Hykkerze i sąsiadów budzisz
mameluch4 g, 40 min

możliwe, z tym że Blade występuje chyba tylko w wersji TKL? Havit też ma te …możliwe, z tym że Blade występuje chyba tylko w wersji TKL? Havit też ma ten układ w bliźniaczym modelu. Ja akurat potrzebuję do pracy klawiatury numerycznej, więc na TKL nie zwracałem uwagi, ale to też dobra oferta.Edit: z tym że Modecom jest na brązowych, a Havit na niebieskich przełącznikach.


Faktycznie, bladey są TKL. Też sa redy, browny i chyba niebieskie tez (za te ostatnie nie dam sobie ręki uciac)
alhmti2 g, 29 min

Oj nieee... Znajomy ma Hykkera i w porównaniu do tej jest różnica, przede w …Oj nieee... Znajomy ma Hykkera i w porównaniu do tej jest różnica, przede wszystkim switchy, piszesz na Hykkerze i sąsiadów budzisz


Haha tak glosna jest, ale tez ma niebieskie przelaczniki
Szukam czegoś takiego tylko że na Brownach, wypróbowałbym low profile.
sklep odpisał, że druga HV-KB395L z ich ofert to dokładnie ten sam model, z tym że wysyłany z innego miejsca i dlatego inna cena.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst