Niestety, ta okazja już wygasła
Klawiatura mechaniczna ADATA XPG Summoner Silver switch (SUMMONER4C-BKCWW) @Morele
180° Zakończono

Klawiatura mechaniczna ADATA XPG Summoner Silver switch (SUMMONER4C-BKCWW) @Morele

389zł480zł-19% Darmowa dostawa DarmowaMorele.net Okazje
Edytor6
wrz 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Klawiatura mechaniczna ADATA XPG Summoner Silver switch (SUMMONER4C-BKCWW) za 389 zł w Morele. Dostawa do paczkomatów bądź kurierem jest darmowa.

Klawiatura mechaniczna wyróżnia się solidnym wykonaniem oraz bardzo wysoką trwałością. To zasługa odrębnych przełączników pod każdym z przycisków. Mechaniczna konstrukcja klawiatury wpływa nie tylko na jej wytrzymałość, ale też na precyzję działania przycisków, a to przekłada się na jeszcze wyższy komfort podczas rozgrywki.

Klawiatura z podświetleniem RGB będzie praktycznym i designerskim wyborem dla gracza. Podświetleniem RGB można sterować na różne sposoby, a przez to niemal w pełni spersonalizować wygląd klawiatury. Kolorystykę podświetlenia można dopasować do otoczenia albo postawić na mocne i kontrastowe odcienie. Podświetlenie pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale również praktyczną – zdecydowanie ułatwia korzystanie z komputera po zmroku.

Klawiaturę wyposażono w Hub USB, dzięki czemu użytkownik zyska dodatkowe porty do dyspozycji. Teraz, by podłączyć kolejne akcesoria do komputera, wystarczy wpiąć je do portu USB w klawiaturze. Hub USB w klawiaturze jest wygodny w użytkowaniu i zdecydowanie przydaje się, gdy liczba portów w komputerze jest niewielka.

Recenzja:
izaktv.pl/rec…gb/

Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz