Niestety, ta okazja już wygasła

Klawiatura Krux Neo Pro Wireless Gateron Red

lip 26. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Klawiatura gamingowa Krux Neo Pro RGB Wireless Gateron Red, mechaniczna
O zwycięstwie decydują nie tylko umiejętności, ale także odpowiedni sprzęt. Zapewnij sobie właściwe zaplecze technologiczne i wybierz gamingową klawiaturę KRUX Neo PRO RGB Wireless. Wytrzymała konstrukcja i szybkie czasy reakcji tworzą idealne narzędzie do wielogodzinnych sesji z ulubioną grą. Postaw na KRUX Neo PRO RGB Wireless i przechyl szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Najważniejsze cechy
  • Przeznaczenie: Gaming
  • Przełączniki: Mechaniczne - Gateron Red
  • Łączność: Przewodowa, Bezprzewodowa
  • Podświetlenie: Wielokolorowe - RGB

KLAWIATURA W ROZMIARZE 60%
KRUX Neo PRO RGB Gateron 60% została pozbawiony bloku numerycznego oraz strzałek, a nawet rzędu klawiszy funkcyjnych. Bez nerwów, wszystko jest dostępne, wystarczy zmienić tryb za pomocą skrótu klawiszowego. W klawiaturze znajdziecie cztery duże pola antypoślizgowe, które utrzymają NEO PRO na miejscu.

559542_1.jpg

PRZEŁĄCZNIKI MARKI GATERON
MECHanik KRUX Neo PRO RGB Wireless została wyposażona w najnowszą rewizję docenianych przez rynek oraz entuzjastów przełączników Gateron. Oznacza to staranne wykonaniem oraz nieco innym feelingiem użytkowania. Do Twojej dyspozycji oddajemy trzy warianty Neo. Wersje z czerwonymi przełącznikami - doskonałą do szybkich gier. Wersję niebieską - dla osób ceniących dokładność oraz komunikację z klawiaturą. Wersję brązową - najbardziej uniwersalną, idealną również dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z mechanikami.

559542_1.jpgODPINANY KABEL USB C
Bez dodatkowych zatok bądź zatrzasków, dzięki temu większość kabli pasuje do NEO PRO idealnie. Pozwala to na zmianę przewodu na taki który się nam podoba. Lewoskrętny w kolorze molibdenu? Proszę bardzo, wejdzie bez problemu.

SOFTWARE W KOMPLECIE
Chcesz przypisać klawiszowi jedną z naszych funkcji, czy stworzyć coś samemu? W tym miejscu możesz to zrobić. Konfigurowanie podświetlenia klawiszy? Proszę bardzo, przewidzieliśmy dodatkowe sloty na Twoją inwencję twórczą. Pamiętaj jednak, że sofcik NEO PRO działa tylko po kablu!

TRYB BLUETOOTH
Realny zasięg działania do 10 metrów. Do klawiatury Neo można przypisać do trzech urządzeń jednocześnie, a przełączamy się pomiędzy nimi za pomocą prostego skrótu klawiszowego. Tryb bezprzewodowy należy aktywować fizycznym przyciskiem na spodzie obudowy.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ PC, czy konsola, a może mobile? Nasz MECHanik będzie wspierała cię na każdym froncie. Tak długo jak sprzęt przyjmuje bluetooth, lub ma złącze USB, NEO PRO nie zawiedzie i będzie wspierać każdy Twój ruch.
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy