Niestety, ta okazja już wygasła

Klawiatura Klawiatura Genesis Rhod 400 RGB (NKG-0993) @Morele

cze 14. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Klawiatura Genesis Rhod 400 RGB (NKG-0993) za 64,99 zł w Morele.net
Dostawa to koszt 8,90 zł.


Stworzona, by zachwycać graczy swoją ponadprzeciętną funkcjonalnością i niezwykle urzekającym designem, co w połączeniu z wysokiej jakości przełącznikami, daje klawiaturę kompletną. Klawiaturę, która usprawnia wirtualną rozgrywkę będąc fundamentem dla pokonywania Twoich przeciwników. Poznaj Rhod 400, Twoją nową klawiaturę przeznaczoną dla wymagających graczy.

544590-eojJm.jpg
Fundamentem rewelacyjnej jakości całej klawiatury to przede wszystkim nowoczesne przełączniki membranowe, które dbają o najlepsze doświadczenia z rozgrywki. Ciesz się ultra szybkim czasem reakcji i przyjemną, cichą charakterystyką kliku. Przełączniki zostały zaprojektowane, aby swoja pracą mogły rozwinąć Twój potencjał zapewniając natychmiastowe odwzorowanie ruchów w świecie wirtualnym.

544590-xbGv9.jpg
Ciesz się spokojem ducha popijając swój ulubiony napój na biurku podczas ważnych potyczek na wirtualnym polu bitwy. Rhod 400 został odpowiednio przystosowany, aby zapewnić klawiaturze pełne bezpieczeństwo podczas nagłego zachlapania. Odporność na wylanie to dowód dbałości o szczegóły i przede wszystkim – o jak najdłuższe działanie bezawaryjne Twoje sprzętu.

544590-O37px.jpg
Wiele gier wymaga od Ciebie gotowości do podjęcia wielu akcji równocześnie. Aby odczyt był maksymalnie dokładny w 100% bez opóźnień, klawiatura posiada funkcję Anti-Ghostingu dla 19 klawiszy. Oznacza to, że z Rhod 400 masz możliwość użycia niemal nieograniczonej kombinacji klawiszy, co przekłada się na przewagę wśród przeciwników.

544590-RQ4iY.jpg
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze