Klawiatura gamingowa HIRO Cheetah, membranowo-mechaniczna, podświetlana, USB
-173°

Klawiatura gamingowa HIRO Cheetah, membranowo-mechaniczna, podświetlana, USB

79,99zł134,99zł-41% 7,99zł
10
-173°
Klawiatura gamingowa HIRO Cheetah, membranowo-mechaniczna, podświetlana, USB
sty 11. 2021
Klawiatura HIRO® Cheetah - szybkość i dynamika!
HIRO® Cheetah to zupełnie nowa jakość klawiatur na rynku. Połączenie membranowych klawiszy z mechanicznymi przełącznikami, łączy w sobie zalety obu tych rozwiązań, zachowując charakterystyczny klik klawiatur mechanicznych. Funkcja anti-ghosting i n-key rollover, pozwalają na wciśnięcie aż 26 klawiszy jednocześnie. To doskonały wynik, zarezerwowany dla klawiatur z wyższej półki. Takie możliwości są niezwykle ważne w grach typu MMORPG. Jednocześnie specjalna powłoka którą zostały pokryte przełączniki, bez żadnego problemu wytrzyma zachlapanie napojem. Jednocześnie ich żywotność wynosi aż do 50-ciu milionów kliknięć!

Na wysoką jakość i trwałość klawiatury wpływa także materiał z jakiego została zbudowana. To niezwykle trwały stop metalu, nadający klawiaturze nie tylko ponadprzeciętną trwałość ale także sztywność konstrukcji i pewną, stabilną pozycję na biurku. Jest to niezwykle ważna rzecz przy zaciętych i dynamicznych rozgrywkach. Zadbano także o długowieczność przewodu zasilającego, który został umieszczony w materiałowym oplocie, zapobiegającym przecieraniu się kable.

Bardzo stonowany design z pewnością przypadnie do gustu każdemu graczowi. Ciekawe wcięcia w metalowej obudowie a także pasujące, pomarańczowe podświetlenie, nadaje klawiaturze HIRO® Cheetah charakteru i powoduje, że jest to doskonała propozycja dla graczy zmęczonych modą wielokolorowego podświetlenia.
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz