Klasyki programisty: -50% "Python. Wprowadzenie" @ Helion
60°Zakończono

Klasyki programisty: -50% "Python. Wprowadzenie" @ Helion

74,50zł149zł-50% Darmowa dostawa DarmowaHelion Okazje
5
kwi 14. 2018
"Klasyki programisty" czyli codziennie inna książka za połowę ceny. Dziś w promocji książka lub eBook "Python. Wprowadzenie" Marka Lutz a za 149 74,50 zł. Dostawa oczywiście bezpłatna.

Mark Lutz, autor tego podręcznika, jest kultową postacią w środowisku Pythona i znanym na całym świecie instruktorem tego języka, a struktura jego książki powstała w oparciu o słynny, prowadzony przez niego kurs. Naukę rozpoczniesz od najważniejszych wbudowanych typów danych — liczb, list czy słowników. Przyjrzysz się również typom dynamicznym oraz ich interfejsom. Później poznasz instrukcje oraz ogólny model składni Pythona. Poszerzysz wiedzę na temat powiązanych z nim narzędzi, takich jak system PyDoc, a także alternatywnych możliwości tworzenia kodu. Dowiesz się wszystkiego na temat modułów: jak się je tworzy, przeładowuje i jak się ich używa. W końcu poznasz klasy oraz zagadnienia związane z programowaniem zorientowanym obiektowo i nauczysz się obsługiwać wyjątki.

Dzięki tej książce:
  • zapoznasz się z podstawowymi typami wbudowanymi Pythona, takimi jak liczby, listy oraz słowniki
  • nauczysz się tworzyć i przetwarzać obiekty za pomocą instrukcji Pythona, a także opanujesz ogólny model składni tego języka
  • stworzysz strukturę kodu i wykorzystasz kod ponownie dzięki podstawowym narzędziom proceduralnym Pythona
  • dowiesz się wszystkiego o modułach Pythona — pakietach instrukcji i funkcji oraz innych narzędziach zorganizowanych w większe komponenty
  • odkryjesz narzędzie programowania zorientowanego obiektowo, umożliwiające strukturyzację kodu
  • opanujesz model obsługi wyjątków i narzędzia programistyczne służące do pisania większych programów
  • zapoznasz się z zaawansowanymi narzędziami Pythona, w tym dekoratorami, deskryptorami, metaklasami i przetwarzaniem tekstu Unicode
Aktualizacje społecznościowe
Helion OkazjeHelion kupony rabatowe

Grupy

5 Komentarzy
Mimo wszystko średnia cena - w promocji na nowy rok kupiłem ebook za 19,99.
lbrtmkwi 14. 2018

Mimo wszystko średnia cena - w promocji na nowy rok kupiłem ebook za 19,99.


Brawo ty. Tylko to, co kupiłeś, to stare wydanie 2, gdzie autorem oprócz Martina Lutza jest David Ascher. Prawda? Aktualnie, bez żadnej promocji można je zamówić za 59 zł. Nie mówię, że nie warto, ale jednak przez 2 edycje trochę się zmieniło. Cytując opis: Czwarte wydanie tej książki zostało wzbogacone o wiele nowych, ciekawych i bardzo zaawansowanych zagadnień, dzięki czemu stanowi doskonałą lekturę także dla zawodowców, na co dzień piszących kod w tym języku.
DoReMikwi 14. 2018

Brawo ty. Tylko to, co kupiłeś, to stare wydanie 2, gdzie autorem oprócz Ma …Brawo ty. Tylko to, co kupiłeś, to stare wydanie 2, gdzie autorem oprócz Martina Lutza jest David Ascher. Prawda? Aktualnie, bez żadnej promocji można je zamówić za 59 zł. Nie mówię, że nie warto, ale jednak przez 2 edycje trochę się zmieniło. Cytując opis: Czwarte wydanie tej książki zostało wzbogacone o wiele nowych, ciekawych i bardzo zaawansowanych zagadnień, dzięki czemu stanowi doskonałą lekturę także dla zawodowców, na co dzień piszących kod w tym języku.


Nie, kupiłem wydanie IV.
lbrtmkwi 14. 2018

Nie, kupiłem wydanie IV.

Potwierdzam. Też mam IV wydanie w wersji elektronicznej, kupione za 19.99 (bywa w tej cenie w ebookpoint średnio 2 razy w roku).
Obecna oferta jest atrakcyjna tylko dla tych, co się spieszą i kochają papier.
Śledziłem ceny tej książki przez ostatnie 2 miechy, nigdy nie wiedziałem jej drożej niż 99zł, więc cena startowa z d*py, a faktyczna obniżka to nawet nie 20% w porównaniu do konkurencji.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst