Klasyki programisty -50%: HTML i CSS @ Helion
198°Zakończono

Klasyki programisty -50%: HTML i CSS @ Helion

39,50zł79zł-50% Darmowa dostawa DarmowaHelion Okazje
16
kwi 10. 2018
"Klasyki programisty" czyli codziennie inna książka za połowę ceny. Dziś w promocji książka i eBook "html i css. zaprojektuj i zbuduj witrynę podręcznik front end developera" Jona Ducketta za 79 39,50 zł. Dostawa oczywiście bezpłatna.

Książka zdobyła Nagrodę im. Hanny i Jerzego Kuryłowiczów edycji 2014, za najlepsze tłumaczenie książki technicznej.

Książka została podzielona na 3 części. Pierwsza poświęcona jest językowi HTML. Z nią poznasz niezbędne znaczniki oraz techniki tworzenia układu strony. Druga została poświęcona kaskadowym arkuszom stylów (CSS). Dzięki nim Twoja witryna nabierze kształtów i kolorów. Zobacz, co potrafi CSS3 - jeszcze niedawno takie cuda nie śniły się webmasterom. Ostatnia część to praktyczne porady oraz wskazówki, które pozwolą Ci uniknąć najczęstszych problemów

Dzięki tej książce:
  • opanujesz tajniki i składnię języka HTML
  • poznasz niesamowite możliwości CSS3
  • unikniesz typowych problemów
  • opublikujesz swoją pierwszą witrynę WWW na serwerze
Aktualizacje społecznościowe
Helion OkazjeHelion kupony rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Programista HTML xD
16 Komentarzy
Normalna cena w innych księgarniach, to około 50pln.
Książka raczej dla początkujących, ale bardzo fajnie napisana, bardzo przystępnie.
Plusik
Programista HTML xD
Kupując na stronie helionie warto sprawdzać dokładnie ceny. Helion dość mocno zawyża ceny na swojej stronie, często te same książki sprzedawane na Allegro przez helion są około 20% tańsze bez żadnych promocji. Osobiście kupuje u nich tylko jak są jakieś promocje np 2 książki w cenie 1 itp bo wtedy faktycznie to ma sens a ceny regularne moim zdaniem maja z kosmosu w porównaniu z innymi sklepami.
Polecacie?
Książka naprawdę przydatna , nauczyłem się dzięki niej naprawdę bardzo dużo , według mnie dobrze napisana r
Axenkwi 10. 2018

Polecacie?


Książka bardzo dobra dla osób, które chcą się nauczyć podstaw. Polecam
@DoReMi Mam prośbę a zarazem pytanie. Chciałbym rozpocząć przygodę z zabawą w programowanie z wykorzystaniem framework Bootstrap. Czy polecasz jakaś pozycję książkową w tym temacie?
Przeczytałem i nie polecam zakupu, co najwyżej warto ją wypożyczyć ponieważ jest to „jednorazówka” Są tam kompletne podstawy
@szymonek007 Bootstrap nie jest juz optymalnym frameworkiem. Proponuję Less.
szymonek007kwi 10. 2018

@DoReMi Mam prośbę a zarazem pytanie. Chciałbym rozpocząć przygodę z zabaw …@DoReMi Mam prośbę a zarazem pytanie. Chciałbym rozpocząć przygodę z zabawą w programowanie z wykorzystaniem framework Bootstrap. Czy polecasz jakaś pozycję książkową w tym temacie?


Sporo jest podręczników bootstrapa, bo i ma rację @Tomek_Kowal , że świeżynka to nie jest. Ja bym szukał książki napisanej niedawno, bo to wszystko ewoluuje. Np. rok temu została wydana ta książka o bootstrapie.
Czy bootstrap? Zależy co chcesz robić, może masz na oku coś, co wymaga jego znajomości. Ale rozwojowo to szedłbym w Angulara. W Helionie jest całkiem świeży kurs video. Na Udemy I innych też nie brakuje.
Mam tylko poważne wątpliwości, czy programowania to powinno się uczyć z książki? Każdy ma inne predyspozycje i metody nauki, co kto lubi. Ja wolę działać zadaniowo. Konkretna potrzeba - szukanie rozwiązania.
Dobre to?
DoReMikwi 10. 2018

Sporo jest podręczników bootstrapa, bo i ma rację @Tomek_Kowal , że świ …Sporo jest podręczników bootstrapa, bo i ma rację @Tomek_Kowal , że świeżynka to nie jest. Ja bym szukał książki napisanej niedawno, bo to wszystko ewoluuje. Np. rok temu została wydana ta książka o bootstrapie. Czy bootstrap? Zależy co chcesz robić, może masz na oku coś, co wymaga jego znajomości. Ale rozwojowo to szedłbym w Angulara. W Helionie jest całkiem świeży kurs video. Na Udemy I innych też nie brakuje.Mam tylko poważne wątpliwości, czy programowania to powinno się uczyć z książki? Każdy ma inne predyspozycje i metody nauki, co kto lubi. Ja wolę działać zadaniowo. Konkretna potrzeba - szukanie rozwiązania.


@Tomek_Kowal@DoReMi Kurcze, chyba nie mam wyjścia. U mnie w firmie korzystamy z bibliotek Bootstrapa do tworzenia aplikacji. Aktualnie pracuje nad stworzeniem aplikacji do wizualizacji danych poprzez podłączenie bazy danych SQL i tworzenie dedykowanych dashboardów. O coś takiego:
Ma to być aplikacja w postaci strony wewnętrznej na naszym serwerze, dzięki której każdy może zwizualizować dane jak będzie chciał.
Mieliście doczynienia z czymś takim? Jakie rozwiązanie proponujecie?
szymonek007kwi 10. 2018

@Tomek_Kowal @DoReMi Kurcze, chyba nie mam wyjścia. U mnie w firmie …@Tomek_Kowal @DoReMi Kurcze, chyba nie mam wyjścia. U mnie w firmie korzystamy z bibliotek Bootstrapa do tworzenia aplikacji. Aktualnie pracuje nad stworzeniem aplikacji do wizualizacji danych poprzez podłączenie bazy danych SQL i tworzenie dedykowanych dashboardów. O coś takiego: Ma to być aplikacja w postaci strony wewnętrznej na naszym serwerze, dzięki której każdy może zwizualizować dane jak będzie chciał.Mieliście doczynienia z czymś takim? Jakie rozwiązanie proponujecie?


Bierz gotowca i przystosuj do swoich potrzeb. Nie ma co wyważać otwartych drzwi
DoReMikwi 10. 2018

Bierz gotowca i przystosuj do swoich potrzeb. Nie ma co wyważać otwartych d …Bierz gotowca i przystosuj do swoich potrzeb. Nie ma co wyważać otwartych drzwi


Mówisz o tych przykładach z linku?
Tylko nie umiem tego podczepić do bazy danych i podłączyć źródłem.
Dlatego chciałem coś o tym poczytać.
Nazwa "Klasyki programisty" brzmi jak by to byly ksiazki dotyczace 20 letniej technologii.
Malwinkwi 10. 2018

Programista HTML xD


To tez sa programisci.
Najlatwiejszego jezyka programowania na swiecie (zaraz po zolwiku w logo).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst