Niestety, ta okazja już wygasła
Kingdom Hearts III Xbox One
151° Zakończono

Kingdom Hearts III Xbox One

64,90zł89zł-27%Allegro Okazje
7
Zaktualizowano wrz 30. (Opublikowano wrz 9.)

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

59zł + 5,90zł najtańsza dostawa lub za darmo z allegro smart
Tytuł: Kingdom of Hearts III
Platforma: Xbox One
Wersja językowa: Angielska
Wersja: Pudełkowa
Stan: Folia
Kingdom Hearts III to kolejna odsłona popularnej serii jRPG stworzonej przez japońskie Square Enix. Reżyserem tytułu jest Tetsuya Nomura, weteran gatunku, który jako producent kreatywny i projektant postaci pracował nad wieloma tytułami spod szyldu Final Fantasy oraz grami takimi jak Parasite Eve czy The World Ends with You. Kingdom Hearts III jest zwieńczeniem historii, która rozpoczęła się w 2002 roku na konsoli PlayStation 2. Została ona stopniowo przedstawiona graczom w kolejnych tytułach, które pojawiły się na przestrzeni ponad dziesięciu lat na kilku rożnych platformach sprzętowych, wprowadzając zamieszanie wśród fanów. Produkcje z serii odznaczają się szybkim i zręcznościowym systemem walki oraz oryginalną i złożoną mitologią, łączącą światy i postacie znane z filmów i seriali wytwórni Walta Disneya oraz legendarnego cyklu Final Fantasy.

Fabuła Kingdom Hearts III jest bezpośrednią kontynuacją Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance, które ukazało się w 2012 roku na konsoli Nintendo 3DS. Wspomniana gra była także częścią kolekcji remasterów Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue (w jej skład wchodził też oryginalny prolog historii przedstawionej w trójce). Kingdom Hearts III zamyka większość wątków rozpoczętych w poprzednich tytułach z serii, które przez twórców określane są zbiorczo mianem Sagi Xehanorta. Bohaterami gry są ponownie Sora, Riku, Kairi oraz postacie takie jak Donald, król Miki czy Goofy. W trakcie gry jesteśmy świadkami ostatecznego starcia pomiędzy światłem i mrokiem, uosabianym przez nową organizację XIII, na której czele stanął wskrzeszony mistrz Xenaroth. Jego celem jest odtworzenie legendarnego klucza/ostrza-x i uzyskanie za jego pomocą dostępu do tytułowego Kingdom Hearts.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

7 Komentarzy
Błąd w tytule, tam nie ma żadnego OF
Dobra giera
Kupiłem nie grałem nigdy w poprzednie części zobaczymy czy taki diabeł straszny jak go malują
Andy.Szmit10/09/2019 02:33

Kupiłem nie grałem nigdy w poprzednie części zobaczymy czy taki diabeł stra …Kupiłem nie grałem nigdy w poprzednie części zobaczymy czy taki diabeł straszny jak go malują


Zaczniesz od praktycznie najsłabszej części i możesz się przez to zrazić do serii.
Czy to jest gra jedyna w swoim rodzaju, czy jest coś podobnego. "bardziej znanego", do czego możnaby się odnieść w kontekście ewentualnego spróbowania?
decees10/09/2019 08:55

Czy to jest gra jedyna w swoim rodzaju, czy jest coś podobnego. "bardziej …Czy to jest gra jedyna w swoim rodzaju, czy jest coś podobnego. "bardziej znanego", do czego możnaby się odnieść w kontekście ewentualnego spróbowania?


W sumie oprócz pokręconej fabuły to w tej grze nie ma raczej niczego bardzo ekstrawaganckiego, możesz bez problemu próbować. Choć polecam przed grą obejrzeć jakiś filmik na YT, który streszcza historie, bo inaczej nie ogarniesz co się dzieje fabularnie.
@Pepper proszę o podbicie tego tematu, aktualne.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst