Niestety, ta okazja już wygasła
Kingdom Hearts III Xbox One w RTV Euro AGD
91° Zakończono

Kingdom Hearts III Xbox One w RTV Euro AGD

39zł249zł-84% 9,90zł RTV Euro AGD Okazje
3
sie 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Platforma Xbox One
Stan Nowy
Wersja językowa angielska

Kingdom Hearts III najnowsza odsłona popularnej serii jRPG akcji.

W trzeciej części gracze będą mogli połączyć siły z Kaczorem Donaldem i Goofym w przygodzie życia, podróżując pomiędzy światami opartymi o ukochane filmy, jak Toy Story i Potwory i spółka autorstwa Disney•Pixar oraz Big Hero 6, Zaplątani, Kraina Lodu autorstwa Walt Disney Animation Studio, a także seria Piraci z Karaibów od Walt Disney Picture.

Historia o potędze przyjaźni


KINGDOM HEARTS III opowiada historię o potędze przyjaźni - Sora i przyjaciele wyruszają w niebezpieczną podróż i będą się wspierać w trudnych chwilach. Rozgrywające się w różnych światach Disneya, Kingdom Hearts III przedstawia historię Sory, młodego chłopca, który nie wie o swojej niesamowitej mocy. Sora dołącza do Kaczora Donalda i Goofy’ego, dwóch emisariuszy wysłanych przez Króla Mikiego z Zamku Disneya. Ich misja polega na powstrzymaniu złowrogiej siły, zwanej Heartless, która chce najechać i podbić wszechświat. Dzięki potędze pozytywnego myślenia i przyjaźni, Sora, Donald i Goofy połączą siły z nowymi i starymi, kultowymi postaciami ze świata Disney-Pixar i pokonają potężne wyzwania, aby zmierzyć się z mrokiem, zagrażającym ich światom.
Aktualizacje społecznościowe
Wsparcie Społeczności
taka sama cena również na OleOle:
oleole.pl/gry…tml
3 Komentarze
A nie spierniczyła Ci jedynka z przodu bo mi wyświetla 139 zl
Sebastian_Jany11/08/2020 16:32

A nie spierniczyła Ci jedynka z przodu bo mi wyświetla 139 zlByła cena jak zaprezentowana, ale mało sztuk. Mi się udało kupić, jednak po procesie zakupu i odświeżeniu strony już była poprzednia cena.
Sebastian_Jany11/08/2020 16:32

A nie spierniczyła Ci jedynka z przodu bo mi wyświetla 139 zl


Sprawdziłem jeszcze raz i wychodzi na to, że już po promocji
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst