Niestety, ta okazja już wygasła

King Royben Brandy 0,5L E.Leclerc Rzeszów

paź 16. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocyjna cena od 03.10.2021 do 17.10.2021 dotyczy sklepu E.Leclerc Rzeszów.

Mołdawska brandy w promocyjnej cenie 29,99zł z 36,99zł. Poznałem przy poprzedniej wrzutce z peppera, kiedy to cena była mega, za 25,99zł.
Wydaje mi się że niedoceniana, smaczna - można się delektować, delikatna, przyjemna w zapachu. Na pewno nie jest to trunek do wytrąbienia całej butelki na raz

Skrócony opis pochodzi ze strony dobrewino.pl (dobrewino.pl/kin…tml) :

"Delikatna mołdawska brandy
King Royben Brandy produkowana jest ze zbieranych ręcznie i starannie selekcjonowanych winogron najlepszych odmian winorośli. Leżakuje w dębowych beczkach przez co najmniej 12 miesięcy i butelkowana jest z mocą 36 % alkoholu. Tworzona jest za pomocą tradycyjnych metod i wzbogacona dodatkiem najwyższej jakości 12-letniej brandy Kvint.

Charakteryzuje się naturalną ciemno-złotą barwą, delikatnym kwiatowym bukietem z nutami wanilii, karmelu i cytrusów oraz harmonijnym smakiem i aksamitną konsystencją.

Na spokojny wieczór i przyjęcie
King Royben to doskonała brandy zarówno na spokojny wieczór we własnym towarzystwie z książką w ręku, jak i na przyjęcie w dużym gronie. Łagodny smak i subtelny aromat przypada do gustu zarówno laikom, jak i koneserom. Serwuj w temperaturze pokojowej, z dużą kością lodu lub w koktajlu ze skórką pomarańczy, angosturą i brązowym cukrem – dokładnie tak, jak chcesz!
"

446786_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Prześlij Komentarz