Kindle Paperwhite III 20€ taniej (Kindle Classic 10€ taniej) @ Amazon.de
273°Zakończono

Kindle Paperwhite III 20€ taniej (Kindle Classic 10€ taniej) @ Amazon.de

Pepper 10
kwi 25. 2016
Do 1 maja niemiecki Amazon po raz kolejny obniżył ceny czytników Kindle.

Za model:

W cenę wliczona jest różnica VAT, a przesyłka kurierem DHL jest darmowa.
Aktualizacje społecznościowe
Classic: Sorry, we can't deliver this item to Poland
10 Komentarzy
Czy ktoś porównywał tą cene z przykłądowym Kindlem z Allegro? Cena taka sama. Czy one czymś się różnią?
Autor Pepper
@Loki.LOki na Allegro są wersje z reklamami w tej cenie (PW3). Amazon nie ma także oficjalnej dystrybucji czytników w Polskich sklepach, więc wyegzekwowanie gwarancji (część czytników pochodzi nawet z Japonii bo są tam tańsze) może być bardzo trudne.
Kabankwi 25. 2016

@Loki.LOki na Allegro są wersje z reklamami w tej cenie (PW3). Amazon nie …@Loki.LOki na Allegro są wersje z reklamami w tej cenie (PW3). Amazon nie ma także oficjalnej dystrybucji czytników w Polskich sklepach, więc wyegzekwowanie gwarancji (część czytników pochodzi nawet z Japonii bo są tam tańsze) może być bardzo trudne.Z wymianą swojego kindle paperwhite (1 generacja kupiona na allegro) nie miałem problemu. Co do reklam to kiedyś wystarczyło napisać do amazona że jesteśmy z polski i je usuwali (5 minut roboty).
Kindle ten sam ale gwarancja Amazona to bajka w porównaniu do gwarancji jakiegokolwiek polskiego sklepu. Np obejmuje uszkodzenie mechaniczne ekranu (nie wiem czy we wszystkich wypadkach)
Tu więcej szczegółów :
swiatczytnikow.pl/dla…ka/
Odnośnie gwarancji już kilka razy też o tym to wspominałem: taka obsługę klienta po sprzedaży powinien mieć każdy sklep. Mojego starego Kindle wymienili na nowego tylko dlatego ze bateria była słabsza. Oczywiście nic mnie to nie kosztowało (kupowałem jeszcze w czasach gdy trzeba było kupować do Polski ze Stanow)
reklamy można usunąć pisząc prośbę do amazona. Nie robią problemów, bo reklamy nie są kierowane do odbiorców polskich.
O co chodzi z tą informacją "Classic: Sorry, we can't deliver this item to Poland" ?
Wczoraj zamówiłem Kindle 7 z dostawą do Polski bez problemów. Nie dostarczają tylko wersji z reklamami, bo ta jest przeznaczona na rynek niemieckojęzyczny.
Wystarczy zmienić na wersję bez reklam i dostawa do polski jest możliwa
Co ma w sobie ten Paperwhite III takiego, że jest o tyle droższy od Classica?
Autor Pepper
@Kuba.Martyniak Podświetlany ekran, wyższą rozdzielczość ekranu. Sam dwa lata temu przesiadłem się z Kindle Keyboard na Paperwhite 2 i nie zamieniłbym się z powrotem (no może przycisków trochę brakuje), ale podświetlenie to jest to coś za co warto dopłacić.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy