Kinderkraft zabawka na biegunach z funkcją jeździka
298°

Kinderkraft zabawka na biegunach z funkcją jeździka

213,30zł237zł-10%Babyhit.pl Okazje
7
298°
Kinderkraft zabawka na biegunach z funkcją jeździka
sty 5. 2021
Zabawka Na Biegunach Kinderkraft w BabyHit.

Kinderkraft zabawka na biegunach z funkcją jeździka zapewni twojemu dziecku mnóstwo dobrej zabawy już od pierwszego roku życia. Płozy wykonane zostały w sposób uniemożliwiający ,,przebujanie'' - szkrab utrzyma się w siodle, choćby szalał z całych sił.

Malcowi znudziło się bujanie? Żaden kłopot - rozłóż kółeczka i zobacz jaką radość sprawia twojemu dziecku jazda. Odpychając się nóżkami, berbeć nie tylko doskonale się bawi, ale także wzmacnia nóżki i rozwija koordynację.

Podłokietniki, wysokie oparcie i pas bezpieczeństwa dbają o to, by bobas był podczas zabawy bezpieczny. Miękkie wypełnienie siedziska oraz przyjemne w dotyku pokrycie sprawiają z kolei, że dziecku siedzi się niezwykle wygodnie.

Zabawka została zaprojektowana w taki sposób, by była bezpieczna nawet dla najbardziej pomysłowych szkrabów. Jeździk nie ma ostrych krawędzi, a drewniane elementy zostały polakierowane nieszkodliwymi dla dziecka środkami.

Zabawka jest interaktywna; gdy dziecko ściśnie uszko słonika, uruchomią się efekty dźwiękowe. Do zasilania modułu dźwiękowego potrzebne są 2 baterie AA (zestaw nie zawiera baterii).

Zabawka została wykonana z dbałością o detale, z trwałych i bezpiecznych materiałów, dzięki czemu Kinderkraft zabawka do bujania zostanie przyjacielem twojego dziecka na długi czas.

347406-3icQd.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Babyhit.pl Okazje
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz