Niestety, ta okazja już wygasła
Kierownica THRUSTMASTER T300 RS GT Edition PC/PS3/PS4 @MediaExpert
518° Zakończono

Kierownica THRUSTMASTER T300 RS GT Edition PC/PS3/PS4 @MediaExpert

1.199zł1.419zł-16% Darmowa dostawa DarmowaMedia Expert Okazje
Edytor16
518° Zakończono
Kierownica THRUSTMASTER T300 RS GT Edition PC/PS3/PS4 @MediaExpert
lis 6. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kierownica THRUSTMASTER T300 RS GT Edition PC/PS3/PS4 za 1199 zł w Media Expert.
Dostawa jest bezpłatna.

Kierownicę znajdziecie też w sklepach:

Gry komputerowe pozwalają przenieść się do świata, w którym niemożliwe nie istnieje. Dzięki nim można poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy i sprawdzić się w różnych okolicznościach. Jednakże, aby móc doświadczyć tych niesamowitych wrażeń koniecznie trzeba wyposażyć się w akcesoria, które sprawiają, że rzeczywistość wirtualna staje się bardziej realna. Przykładem takie produktu jest kierownica T300RS od marki Thrustmaster.

Jest ona przeznaczona dla prawdziwych maniaków szybkich wyścigów. Zainwestowanie w ten artykuł pozwala zanurzyć się w świecie wyścigów i doświadczyć wrażeń, jakie towarzyszą prawdziwemu kierowcy. Bezszczotkowy serwomotor klasy przemysłowej gwarantuje płynne, a ponadto i ciche działanie siłowego sprzężenia zwrotnego z bardzo krótkim czasem reakcji. Inżynierowie z firmy Thrustmaster zadbali o zapewnienie realistycznych efektów siłowych, które idealnie odwzorowują nawierzchnię drogi. Zastosowano w tym przypadku mechanizm, który umożliwia obrót kierownicy do 1080 stopni.

317804.jpg
KRÓTKI CZAS REAKCJI I REALISTYCZNE EFEKTY SIŁOWE
Kierownica Thrustmaster T300RS jest to niezwykle innowacyjny symulator wyścigów samochodowych, który pozwala zanurzyć się w fantastycznym świecie szybkości i rywalizacji, a także skutecznie doskonalić swoje umiejętności. Jest to możliwe dzięki obecności w konstrukcji urządzenia prawdziwego silnika przemysłowego wykonanego w technologii bezszczotkowej (działanie beztarciowe).

Przedstawione rozwiązanie w połączeniu z nowoczesnym 1080-stopniowym układem dwóch pasów sprawa, że miłośnik wirtualnego świata może doświadczyć płynnej i cichej pracy sprzężenia zwrotnego. Co więcej, czynniki te zapewniają niesamowicie krótki czas reakcji, a także rzeczywiste efekty siłowe.

317804.jpg
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, firma Thrustmaster zastosowała rozwiązanie ułatwiające sekwencyjną zmianę biegów. Jest to możliwe dzięki dwóm dużym łopatkom zamontowanym przy kierownicy. Elementy te w całości wykonano z metalu. Ponadto mają one wysokiej klasy przełącznik Tact. Jego żywotność kształtuje się na poziomie przekraczającym 100 milionów aktywacji.

W trosce o zapewnienie miłośnikom wirtualnego świata maksymalnych wrażeń inżynierowie z Thrustmaster rozszerzyli możliwości silnika, zapewniając w ten sposób wysoką precyzję. Jest to możliwe dzięki technologii H.E.A.R.T. Wprowadza ona bezdotykowy czujnik magnetyczny. Dzięki temu rozwiązaniu kierownica działa z 16-bitową rozdzielczością.

Dla jeszcze większego realizmu kierownica została wyposażona w innowacyjny zestaw pedałów T3PA GT Edition. Składa się on z trzech elementów, a także całkowicie metalowego mechanizmu wewnętrznego. Ponadto, pedały przyspieszenia i sprzęgła pozwalają na regulację wysokości, a także odstępów. Istotne jest to, że pedał hamulca zapewnia płynny opór.

317804.jpg
Recenzja kierownicy:


Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz